Wpis z mikrobloga

#niewiemjaktootagowac #banki #bankowosc #niemcy #sparkasse #januszebankowosci #niebezpiecznik

Historia tego typu.
1. Ide do niemieckiego banku po nowy pin, bo nie moge sie logowac online
2. Przydzielaja 50 letniego niemca ktory slabo gada po angielsku
3. Odpala Internet Explorera z paroma toolbarami (serio serio) i zaczynamy proces odzyskiwania dostepu
4. Po paru chwilach niemiec wraca i ma dwie swiezo wydrukowane kopie dokumentu na ktorym sa wszystkie moje dane, w tym moj sekretny pin i tymczasowe haslo
5. Wklepuje te dane i prosi mnie o podyktowanie nowego hasla - oczywiscie, na glos i 'jawnie'
6. Z przerazeniem kontynuujemy - niemiec prosi o generator tokenow
7. Niemiec zna moj nr konta, nr klienta, pin i nowe haslo - z radoscia oswiadcza, ze teraz juz moge sie logowac online i ze wszystko zrobione
8. Niemiec jest oburzony, gdy przed odejsciem prosze go o wylogowanie sie z mojego konta - chyba go obrazilem.

Niemcorki pod wzgledem bankowosci online czy platnosci kartami sa 100 lat za murzynami, ale takiego czegos sie nie spodziewalem
@niebezpiecznik-pl - standardowa procedura?
Pobierz palladni - #niewiemjaktootagowac #banki #bankowosc #niemcy #sparkasse #januszebankowo...
źródło: comment_xrME9hfixiiGgilIoKi6dRgdg2DQsuCY.jpg
  • 49
@Emigrant_Ekonomiczny: poza ty:
- brudasy gwałco i okradajo
- wysadzają się islmiści
-strefy no-go czy ki #!$%@??
- zacofana bankowość
- #!$%@? żarcie
- brzydkie kobiety
- nie można płacić Polskimi kartami
- koszty jedzenia i utrzymania z kosmos

To jest piekna lista, zawsze mnie dziwi po wypowiedziach na Wykopie, dlaczego ci durni Polacy jezdza jeszcze do Niemiec, a Niemcy nie uciekaja na wschod:P

Aha i zarcie np. w porownaniu z
Aha i zarcie np. w porownaniu z USA jest #!$%@?


@miki4ever: Naucz się gotować. Każdy ma inne gusta, gdyby to żarcie było #!$%@? tak jak piszesz to nikt by go nie kupował a restauratorzy skopiowali by menu z Polski. No chyba że twierdzisz że gotuja specjalnie tak żeby było #!$%@?? Restauracje podaja takie jedzenie jakie najwięcej sie sprzedaje,na tym polega biznes.

Ewentualnie wskaż mi te setki restauracji z Polskim najlepszym jedzeniem,
Naucz się gotować.


@Emigrant_Ekonomiczny: Umiem, chodzi mi o restauracje.

No chyba że twierdzisz że gotuja specjalnie tak żeby było #!$%@??


@Emigrant_Ekonomiczny: Twierdze, ze przez lata dorobilem sie innego smaku niz Niemcy i tutejsze jedzenie mi nie pasuje.

Ewentualnie wskaż mi te setki restauracji z Polskim najlepszym jedzeniem, nie ma?


@Emigrant_Ekonomiczny: Jest pare dobrych restauracji w Polsce, ale generalnie nie jestem fanem polskiego jedzenia. Chociaz sa wyjatki, mialem pare razy
@miki4ever: o losie, to tak jak w PL jedni mają firanki inni nie. Tak serio to z tego co zauważyłam w miasteczku, większość jednak ma. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja to raczej w Holandii widziałam, że potrafią leżeć rozwaleni przed telewizorem w gaciach i brudnych skarpetach i się nie pofatygują żeby zasłonić to swoje gigantyczne okno z obowiązkowymi dwiema symetrycznymi dekoracjami, chociaż mieszkają w centrum i ludzie