Wpis z mikrobloga

To już koniec Mireczki. Tego już się nie da cofnąć ani naprawić. Patologia 500+ wchodzi w życie i nikt już tego nie cofnie, nikt tego nie zatrzyma. To gwóźdź do trumny dla Polski. Właśnie głosem polskiego z-------o społeczeństwa wsiedliśmy do wagonika o nazwie s----------e gospodarcze i zjeżdżamy w dół, będziemy jechać coraz szybciej aż wyjebiemy się z torów i spadniemy w przepaść o nazwie gnój, smród, bieda i ubóstwo.

APELUJE! Jeśli jesteś przed 40, a nie masz 4 guwniaków WYJEDŹ! Znajdź sobie jakiś fajny kraj do życia. Jeśli masz perspektywy, rozwijasz się, chcesz coś osiągnąć - WYJEDŹ! Starasz się, pracujesz, doszkalasz sie, większość rzeczy osiągnąłeś sam? WYJEDŹ! Ten kraj już jest stracony, tutaj za 10 - 15 lat będą się o---------ć takie cyrki, że jeszcze mi podziękujesz. Najpierw cie okradna i wydymają, ale nieee, to nie starczy, zadłużą ten biedny kraj jak sutener dziwkę. Pamiętajcie, jak zacznie brakować pieniędzy to tak wam dokręcą śrubę, że te słynne kukle to wam oczami wyjdą! Cytując wieszcza wykopowego:

BEDZIE WAS PIS TAK RUCHAŁ W DUPE JAK WAS PLATFORMA NIE WYRUCHAŁA


Nie słuchajcie tych pożytecznych błaznów, że pieniądze napędzą gospodarkę. G---o napędzą. Dobrze wiecie, że zabranie pieniędzy z gospodarki i rozdanie ludziom niezaradnym życiowo beniz napędzi. Chyba sprzedaż pastuchów 1.9 TDI B5 mirkom handlarzom. Albo obroty koreańskiemu producentowi TV LCD 52' w wersji budżetowej. Kredyty chwilówki już szykują nowe oferty dla beneficjentów 500+, wiedząc, że mają teraz dostępny nowy rynek 100% wypłacalnych dłużników. POZYCZ 5000 ZL NA WAKACJE MARZEŃ W EGIPCIE NALEŻY CI SIĘ W KOŃCU!! SPEŁNIAJ SWE MARZENIA, ZASLUZYLES.

Chcecie być sponsorami typowych januszy i grażyn? Ile z tych 25 mld trafi do prawdziwych potrzebujących? 5%? 10%?
A reszta?! Będziecie robić za frajerów i wyrobników patologii, kołtunerii i najgorszego umysłowego biedactwa. Będziecie pracować wy MŁODZI w korporacjach, w kucowaniu, na słuchawkach, w macodnaldzie, GDZIEKOLWIEK i będzie wam WĄSATY JANUSZ ubezpieczony w KRUSIE odbierał samk życia, żyjąc na WASZ koszt. Nie na banków, nie na marketów to wszystko zapłacisz TY! Będziesz wstawał bladym switem do roboty z mysla, ze znow cie wyjebia na polowe dniowki, dla dżesik i brajanów i nowych urzędników.


#gorzkiezale #pis #oswiadczeniezdupy #feels #bekazpisu #gospodarka #ekonomia #polityka
mistrztekkena - To już koniec Mireczki. Tego już się nie da cofnąć ani naprawić. Pato...

źródło: comment_RIqpul0lTlYQChk8RLI0VOR1v75Pqppp.jpg

Pobierz
  • 109
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bigkangoo: To że masz odmiennie poglądy nie uprawnia cię od wyzywania innych. Sam kiedyś dostałem bana za nazwanie ścierwem neuropy dlatego i nie rozumiem dlaczego ty nie dostałeś bana mimo że obraziłeś mnie kilka razy.
  • Odpowiedz
@mistrz_tekkena: co ty pierdzielisz, według wykopków lada chwila większość prac zostanie zautomatyzowana i każdy dostanie kasiurę tylko za to że chce mu się oddychać, a zapomniałem jeszcze o magnaterii czyli programistach, którzy będą kodować te wszystkie maszyny i rządzić światem.
  • Odpowiedz
że na Zachodzie jest lepiej, gdzie de facto masz wojny cywilizacyjne z arabami ;D.


@zerozero7: ja p------ę, niektórym to kwejk.pl mózg wyżarł.

Taka tam k---a krwawa wojna, że normalnie 3 miliony Anglików zjechały do nas i 6 milionów Niemców ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)( ͡°( ͡° ͜ʖ(
  • Odpowiedz
@OldFuckinPyroRex: dokladnie kolega sie chyba pomylil
@moczarny: nie mam czasu na dzieci, zreszta #tfwnogf here, kupa roboty nie zdolam wychowac dzieci chociaz mnie stac bez zadnego 500+, ale uwazam, ze posiadanie dzieci to nie kwestia kasy, ale czasu, milosci i umiejetnosci.

@Magromo: dlatego, ze odbierasz ludziom zywa gotowke, taka partia zostalaby zdmuchnieta w trybie ekspresowym
@SzewskaPasja: bardzo bym sie chcial mylic
@Songox25: wali mnie po tak samo jak pis,
  • Odpowiedz
@Songox25: beka, beka. Ciekawe kto bedzie krecil beke jak za 5 lat obudzisz sie z reka w nocniku zrac tynk za scian u swoich rodzicieli, bo na nic cie nie bedzie stac, nitk ci nie da kredytu a podatki beda wysokie.

inb4 ciebie to nie dotyczy. to tylko przyklad setek tysiecy polakow, ktorzy wchodza na rynek pracy.

R---------a mnie logika

PO kradlo, wiec przeciez spokojnie PIS tez moze okradac ludzi,
  • Odpowiedz
@Cheater: Nie rozumiesz, zadasz pomocy od panstwa dla rodzin z dziecmi podajac przyklady panstw conajmniej 2 razy bogatszych niz polska. Ktore maja mozliwosci zapewnic taki socjal, bo maja rozwinieta gospodarke, ugruntowana pozycje na globalnym rynku, po prostu ich stac.

Podam ci taki uproszczony przykład. Jest rodzina A i rodzina B. rodzina A zarabia dobrze, ojciec lekarz, matka pracownik korpo. Maja dziecko i daja mu 500 zł kieszonkowego, starcza im na
  • Odpowiedz
@mistrz_tekkena: Nie podaje danych z d--y. To ty siejesz propagande i swoje wrażenia i odczucia przedstawiasz jako prawdę ostateczną. Mi się w Polsce żyje bardzo dobrze. Za PIS również. Nic się nie zmieniło. Ty nawołujesz do wyludnienia i wielkiego exodusu. Po co? Dlaczego? Szacowany roczny koszt programy 500+ podzielony przez PKB Polski pokazuje, że wbrew pozorom ten program nie jest tak wielkim obciążeniem. Więc pytam dalej - jak to zniszczy
  • Odpowiedz
Ciekawe kto bedzie krecil beke jak za 5 lat obudzisz sie z reka w nocniku zrac tynk za scian u swoich rodzicieli, bo na nic cie nie bedzie stac, nitk ci nie da kredytu a podatki beda wysokie.


@mistrz_tekkena: Wiesz, ja jestem na takim poziomie edukacji, że raczej biedy w życiu nie zaznam. Jak nie Polska, to reszta europy, USA, Rosja, czy nawet Chiny. Przeżyłem PO, przeżyję i PiS. Jakby Razem doszło do władzy, to bym może myślałe o emigracji, ale teraz? Kręcisz burzę w szklance wody.

PO kradlo, wiec przeciez spokojnie PIS tez moze okradac ludzi, nic sie nie stalo, hehe, tamci wiecej ukradli wiec wszystko jest
  • Odpowiedz
@Songox25: Serio wierzysz, ze skoczy poziom dzietnosci? Ze to rozwiaze jakikowliek problem? Ja mam niezla pamiec za rok, moze dwa cie zawolam i przyjrzymy sie o ile wzrosla dzietnosc. Ech nainwosc to jedna z gorszych cech ludzkich. Ludzie dostana, ale tez ludziom trzeba bedzie zabrac.
  • Odpowiedz
@mistrz_tekkena: Ale słuchaj ja się z Tobą zgodzę, że to są zmarnowane pieniądze, że ten program jest zły. Ja krytykuje PIS gdzie się da, bo ten rząd zawodzi. Różnica jest taka, że ty widzisz armagedon i koniec Polski, a ja widzę zmarnowane pieniądze i zamiast zrobić 5 kroków w przód robimy 3 w przód i 2 w tył. Uważam, że nie trzeba z kraju wyjeżdżać, trzeba siedzieć tu i pracować.
  • Odpowiedz