Wpis z mikrobloga

Witaj.
Jesteśmy profesjonalną grupą hakerską działającą na rynku od 2009 roku.
Posiadamy nieposzlakowną opinię oraz bardzo duże doświadczenie, mamy za sobą dziesiątki tysięcy wykonanych usług.
Umożliwiamy Ci śledzenie osób prywatnych i firm, wydobywanie informacji, łamanie haseł, pozyskiwanie rozmów z komunikatorów, instalacje oprogramowania szpiegowskiego, podsłuchów oraz keyloggerów, odzyskiwanie skasowanych danych nawet bez fizycznego dostępu do urządzenia.
Innymi słowy - jeśli potrzebujesz złamać hasło do Facebooka, skrzynki mailowej, chcesz sprawdzić SMSy czy Whatsapp partnerki
  • Odpowiedz
OFERTA:

<> Dostęp do portali społecznościowych (facebook, twitter,
instagram, snapchat etc.)

<> Dostęp do komunikatorów (viber, whatsapp, gg etc.)

<> Dostęp do aplikacji mobilnych

<> Dostęp do baz danych, stron www

<> Dostęp do gier przeglądarkowych, forum

<> Dostęp do kont finansowych oraz e-portfeli

<> Kontrola telefonu:
- smsy, połączenia
- nasłuch otoczenia
- nagrywanie rozmów
- nagrywanie obrazu
- monitoring internetu mobilnego
- lokalizacja
- dostęp do albumu

<> Instalacja programów
  • Odpowiedz
Witam! Jesteśmy grupą hakerską zajmująca się swoją branża od wielu lat. Do pracy podchodzimy profesjonalnie, nie mamy czasu na dziecinadę. Po wpłacie pieniędzy pracujemy, nikt nie wykona roboty przed wpłata. Jeżeli jesteś zainteresowany tymi zasadami , skontaktuj sie z nami na email : hakerskapomoc2018@gmail.com
Zajmujemy się: - zdobywaniem dostępu do kont Facebook, Messenger, Gadu Gadu, Skype itd.
- zdobywaniem dostępu do kont mailowych - rozmów Viber, Whatsapp, SMS -
podsłuchami na telefon
  • Odpowiedz
Przeszczegam przed stroną
https://wynajmijhakera.pl

Portal podobno świadczący usługi hakekerskie za aktywacje ogłoszenia dla hakerów biora od 80 pln za podstawie ogłoszenie po 149 pln za wersje premium... Ja wybrałem tą 2 wersje ku mojej finansowej zgubie gdyż na nast. Dostałem inf. że istnieje zainteresowanie moim ogłoszebiem którego nie wystawiłem aż 6 hakerów,! W takim razie co dzieje się z ogłoszeniem nr. 2 której za zapłaciłem a zinteresowanych brak. Dodam tylko że oba
  • Odpowiedz