Wpis z mikrobloga

Mirki pytanie odnośnie rat PAYu 0%

chcę coś kupić na allegro na raty... trochę #cebuladeals

i teraz pytanie - czy przychodzi jakis list potem potwierdzajacy te raty? gdyby bylo wszystko 100% online to ok, ale chyba jakis list z umowa i ratami rozpisanymi przychodzi nie? Jesli przychodzi to czy moge podac we wniosku allegro payu 0% swoj wynajmowany adres a nie domowy rodzicow? I czy po splacie na koniec tez przyjdzie z podsumowaniem ? Jak to jest ? Po kiego maja wszyscy od razu wiedziec, ze ja raty biore ...

#allegro #ratypayu #raty #banki #mbank #aliorbank #ratyzeroprocent
  • 10
@i_tak_sie_nie_dowiesz: nie pamiętam z tym adresem, ale pewnie można podać korespondencyjny. To jest tak, że jak wszystko ok, przychodzi umowa na maila i do domu list z harmonogramem spłat. Po spłacie nie przychodzi żadne podsumowanie :)
@i_tak_sie_nie_dowiesz: Tak przychodzi. Tak, możesz podać adres korespondencyjny. Brałam w aliorze i mbanku i z żadnego banku nie przyszło mi potwierdzenie spłaty. W mbanku miałam podgląd (bo mam konto), to tylko dlatego wiedziałam, ze już spłacone. Generalnie, jesli będziesz sie trzymał harmonogramu i nie będziesz miał opóźnień, to nic cie nie zaskoczy.