Wpis z mikrobloga

@porque: Też to dzisiaj widziałem. Nie widziałem cennika to nawet się nie rejestrowałem. Coś zbyt piękne by to by było. Do tego przy logowaniu przez Github zbyt duże uprawnienia chciał.
@porque: A co w tym nietypowego? Jeśli kodujesz na darmowej wersji, to twój workspace jest publiczny. Opłata jest pobierana za prywatność i posiadanie zespołu i na tym zarabiają. Czy może nie odpowiadają ci ceny?
@h3xxx: ja tez za bardzo ufny nie jestem, no ale do projektow typu hobbistycznych lub do nauki, zeby nie zasmiecac komputera, to mysle w sam raz :)

no ale zastanawialem sie nad eclipse che + vagrant i z ciekawosci jakby to chodzilo xD i jakby jeszcze mozna bylo miec 3 workspace'y na raz np to by bylo niezle chyba, tylko lokalnie 3 servery by bylo ciezko odpalic xD
@porque: Normalne, promują się jednym darmowym planem i tanią opcją dla pojedynczej osoby a zarabiają na planach dla zespołów - Teams $29 per user per month.
@Greg36: niby tak, ale jak to mowisz, dla jednej osoby to i tak jest wystarczajaco i daja praktycznie wszystko za darmo na start. Oczywiscie co innego jak bedziesz tam umieszczal swoje prywatne profesjonalne projekty. Dlatego bylem zaskoczony
@Greg36: ale ja nie mowie ze maja drogo, a nawet wrecz przeciwnie. Dlatego jestem pozytywnie zaskoczony i szukalem jakiegos haczyka. A wy ciagle z tymi cenami na mnie xD