Wpis z mikrobloga

Nie ma chyba bardziej #!$%@? stworzenia do trzymania w domu niż fretka. To zwierzę to połączenie szczura i węża. Wlezie wszędzie, pogryzie wszystko, głupie to jak but, śmierdzi, wije się. Odrażające. Po prostu odrażające. Mam sąsiadkę, która ma dwie fretki i wyprowadza je na #!$%@? smyczy dwa razy dziennie na trawnik gdzie te #!$%@? stworzenia gryzą trawę i siebie nawzajem. Nie wiem jak te bydlęta żyją u niej w domu ale to co #!$%@?ą na trawniku pozwala mi przypuszczać, że maja osobne klatki w różnych pokojach bo by się pozagryzały. Sąsiadka ma pełno ran na rękach bo te małe diabły są na tyle #!$%@? by gryźć ręce które je karmią. Pamiętam jak w lipcu jedna fretka jakoś niefortunnie zaplątała się w smycz i chyba zaczęła dusić. Matkoboska co się tam wtedy nie działo. To małe guwno fikało po trawie jakby miotał nim szatan. Sąsiadka chciała to bydle uwolnić ale ono wciąż kąsało ją i drapało. Druga fretka #!$%@?ła gdzieś, ciągnąc za sobą smycz Przez trzy dni lumpiła gdzieś po śmietnikach zagryzając ptaki. Wreszcie złapały ją okoliczne sebki i za 100 zł znaleźnego oddały sąsiadce. Jeden potem chyba dostał jakiegoś zakażenia od pazurów czy zębów bydlęcia bo chodził z obandażowaną ręką.
A poza tym twierdzę że Unia Europejska powinna zostać zniszczona.
#pasta
m.....l - Nie ma chyba bardziej #!$%@? stworzenia do trzymania w domu niż fretka. To ...

źródło: comment_VUFVdTPQDmHXeSoLPyroqMLnExkxQUG5.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz