Wpis z mikrobloga

Dzięki wykopowi zrozumiałem, że jestem p-----------m człowiekiem.
Kilka dni temu ( a nawet i w przeszłości, ale jakoś nie myślałem o tym) widziałem posty na temat posiadania przez #rozowepaski partnerów przed obecnym związkiem, np. że 2 czy 3, albo że wogóle to lepiej żeby jak najmniej. I dopiero teraz do mnie dotarło: Ludzie mają pretensje do innych z powodu tego że mieli innych partnerów przed nimi. Tak p------a i szalona koncepcja nawet nie przeszła nigdy przez mój umysł, jak wogóle można coś takiego myśleć? Ale wygląda na to, że bardzo wielu ludzi tak myśli.
Dziękuje wykopie, dzięki tobie znów zrozumiałem jak bardzo ludzie mogą być s---------i.
#gorzkiezale #oswiadczenie #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja nie widzę tak samo jak Ty w tym problemu. Jak ktoś był w 2-3 związkach i z jakichś powodów nie wyszło to co, ma sobie strzelać w łeb?


@oranzmetylowy: a jak ci powie, że w 30 to też problemu nie będzie?
  • Odpowiedz
@oranzmetylowy: no ale przeszkadzałoby tych 30 związków, czy tak jak napisałaś w pierwszym komentarzu zgadzasz się z autorem, dla którego liczba nie gra roli, a fakt, że partnerka "miała w buzi więcej kutachów niż ja frytek znaczy że jest doświadczona w tym co robi"?
  • Odpowiedz
@peralta: Jak mam już odpowiadać (bo nie zrozumiałeś poprzedniej odpowiedzi) to nie, nie robiłoby mi to różnicy. Rozliczam partnera z tego co robi od momentu w którym zaczynam z nim być.
  • Odpowiedz
jeśli ktoś szuka związku na stałe to chyba oczywiste że kobieta która miała wcześniej xx facetów automatycznie odpada, co w tym dziwnego?


@Sartana: "Wiesz co, jesteś wspaniała, kocham cię ale ja mam limit tylko 5 facetów a ty miałaś 6, elo".
  • Odpowiedz
@Magromo: Jak czytam odpowiedzi pod takimi postami to mój rak ewoluuje i zaczyna pustoszyć okoliczne wioski.
Najzabawniejsze są te pytania s--------n: A jakby byla p---------a?? A jakby miala 50 czy, k---a, 500 partnerów?! Motyla noga, albo kolejny filozof nademna który ocenia po ilości facetów.
Zawsze w takich tematach te pieprzone matoly podają jakies kompletnie z d--y przykłady? Jak ten pierwszy z pytaniem o prostytutke. Dlaczego nie zapytają o ilość związków
  • Odpowiedz
@Magromo: Też się z tego czasem śmieję, wiesz, oni chyba czerpią przyjemność z wyobrażania sobie gości, z którymi spała wcześniej ich dziewczyna i tego co z nimi robiła.
  • Odpowiedz
@Magromo: moim zdaniem to przez brak pewności siebie. Boją się ,e ich partnerka będzie ich porównywała do poprzednich i wypadną gorzej od byłych (chyba głównie chodzi o ich penisa i wszelkie aspekty z tym związane). Ale to chyba mija z wiekirm, przynajmniej tak było u mnie, uwierzyłem w siebie, zauważyłem też, że to nawet zaleta bo raz że dziewczyna lepiej wie czego oczekuje po związku, co jej przeszkadza itp.
  • Odpowiedz
@Magromo:

Zapytałbym ironicznie:

Czy próbujesz coś przed sobą usprawiedliwić, np. to że twoją matkę odwiedzało tylu "kolegów", że nie wiesz z którego
  • Odpowiedz
@Magromo: jest naukowo udowodniony związek między ilością partnerów a wiernością w związku/małżeństwie. Osoby z mniejszą ilością partnerów rzadziej zdradzają, ale to niestety nie wygląda tak...

Dla jednej dużo to 20 partnerów, a niektórej wystarczy jeden - który ją w jakiś sposób "zniszczył". Porównuje z nim wszystkich nowych, nie może o nim zapomnieć i ciągle myśli. Tak zwany "ten jedyny, który uciekł". I ona nie będzie nigdy w pełni szczęśliwa w
  • Odpowiedz
@Magromo: 2-3 nie stanowi problemu. Z drugiej strony za to nie chciałbym być w sytuacji w której codziennie odprowadzając córeczkę (np. do przedszkola) mijałbym kilku żuli (niegdysiejszych rycerzy ortalionu którzy trzęśli osiedlem), i miał świadomość że matka tej małej brała udział w wielokącie z tym patusiarstwem - tak wiem, znowu skrajnosć. Jednak mijanie nawet jednego jej byłego jest już problematyczne, bo co mam małej powiedzieć jak mnie zapyta dlaczego nie
  • Odpowiedz
@Magromo: oczywiście, że ma znaczenie i to dokładnie z tego powodu, który napisałeś - doświadczenie.
Otóż to bagaż życiowego doświadczenia kształtuje charakter i to jaka dana osoba po prostu jest.
Im więcej partnerów tym w kwestii związków dana osoba jest bardziej wyrachowana i mniej skora do kompromisów. Szczególnie jeśli były to relacje nieudane, czy wręcz toksyczne.
  • Odpowiedz