Wpis z mikrobloga

Dzięki wykopowi zrozumiałem, że jestem p-----------m człowiekiem.
Kilka dni temu ( a nawet i w przeszłości, ale jakoś nie myślałem o tym) widziałem posty na temat posiadania przez #rozowepaski partnerów przed obecnym związkiem, np. że 2 czy 3, albo że wogóle to lepiej żeby jak najmniej. I dopiero teraz do mnie dotarło: Ludzie mają pretensje do innych z powodu tego że mieli innych partnerów przed nimi. Tak p------a i szalona koncepcja nawet nie przeszła nigdy przez mój umysł, jak wogóle można coś takiego myśleć? Ale wygląda na to, że bardzo wielu ludzi tak myśli.
Dziękuje wykopie, dzięki tobie znów zrozumiałem jak bardzo ludzie mogą być s---------i.
#gorzkiezale #oswiadczenie #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ludzie mają pretensje do innych z powodu tego że mieli innych partnerów przed nimi.


@Magromo: taka myśl/postawa jest zbyt powszechna, by było to tylko przypadkowe s----------e - musi to być w jakiś sposób uwarunkowane ewolucyjnie. Ja tu się nie będę zbytnio mądrzył z czego to może wynikać, na ten temat na mirko pisał już m.in. Zombiag
  • Odpowiedz
@Magromo: Aby odpowiedzieć na to pytanie najpierw musimy ustalić jaki jest cel związku pomiędzy kobietą a mężczyzną.
Dla kobiety celem w związku jest zapewnienie sobie oraz potomstwu przeżycia w jak najlepszych warunkach. Jej nie interesuje ilość byłych partnerów w twojej przeszłości, o ile dostarczasz jej niezbędnych surowców materialnych (stąd haremy, związki poligamiczne itd.). W skrócie to co ją w tobie pociąga to twój status materialny oraz społeczny.
Z drugiej strony,
  • Odpowiedz