Wpis z mikrobloga

Dzięki wykopowi zrozumiałem, że jestem #!$%@? człowiekiem.
Kilka dni temu ( a nawet i w przeszłości, ale jakoś nie myślałem o tym) widziałem posty na temat posiadania przez #rozowepaski partnerów przed obecnym związkiem, np. że 2 czy 3, albo że wogóle to lepiej żeby jak najmniej. I dopiero teraz do mnie dotarło: Ludzie mają pretensje do innych z powodu tego że mieli innych partnerów przed nimi. Tak #!$%@? i szalona koncepcja nawet nie przeszła nigdy przez mój umysł, jak wogóle można coś takiego myśleć? Ale wygląda na to, że bardzo wielu ludzi tak myśli.
Dziękuje wykopie, dzięki tobie znów zrozumiałem jak bardzo ludzie mogą być #!$%@?.
#gorzkiezale #oswiadczenie #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow
  • 46
wogóle


@Magromo: Pisze się osobno.

Ale wracając do tematu... Też wolałbym mieć dziewczynę, która nigdy nikogo nie miała, czysty profil w postaci bycia pierwszym w tych sprawach, a poza tym, jakoś nigdy nie miałem laski, dla której byłbym którymś, więc byłaby to dla nieco dziwna sytuacja. Co nie znaczy, że gdybym kochał jakąś dziewczynę bardzo i na pytanie czy miała chłopaka odpowiedziałaby, że tak, to oplułbym ją i kazał #!$%@?ć. (
@Magromo: słuchaj, nigdy nie myślałem żeby kogoś oceniać przez pryzmat ilości partnerów.. do momentu w którym dziewczyna z którą się spotykałem (lvl22) powiedziała że miała ich kilkunastu. to było dziwne. tak samo bym uważał w przypadku gdybym chodziło o chłopaka lvl22.
@Magromo: Ja nie widzę tak samo jak Ty w tym problemu. Jak ktoś był w 2-3 związkach i z jakichś powodów nie wyszło to co, ma sobie strzelać w łeb? To nawet lepiej jak facet ma jakiekolwiek obycie i doświadczenie. Lepiej żeby był bardziej doświadczony niż nie wiedział jak laskę za rękę złapać. W ogóle co to za logika, #!$%@? się w cudzą przeszłość :D