Wpis z mikrobloga

@Przemyslaw_90: Ja preferuję pełny lej, a w ogóle to najbardziej polecam najtańsze bryczesy z decathlonu, najwytrzymalsze jakie miałam. już dobre 6 lat jedna para mi się trzyma, tylko kolor się sprał trochę :p
@Majka94: ostatnio była na nie promocja i kosztowały 30zł jeśli dobrze pamiętam :P nie kupuję już droższych bryczesów po tym jak Fair Play'e po jednym sezonie zimowym miały dziury na wylot na lejach, a kosztowały około 400zł...
@Przemyslaw_90: jestem zwolenniczka pełnego leju. Dla mnie zdecydowanie wygodniejsze. I nie wiem co ludzie robią z bryczesami, ze im się przecieraja. 3 lata chodzilam 3-4 razy w tygodniu w bryczesach i ani jedne mi nie poszly :-D tanie bryczesy takie jakie mam to bardzo szybko mi sie rozciagnely, oj bardzo.
@Przemyslaw_90: Nie ma wielkiej różnicy w trzymaniu pomiędzy krótkim a długim lejem. Te z pełnym trzymają trochę lepiej ale niestety zazwyczaj są tak szyte, że skórzane wstawki przylega bezpośrednia do nogi. Niektórym osobom to może przeszkadzać, szczególnie po paru godzinach w upale. Bryczesy obcisłe (leginsy) są na pewno wygodniejsze od "kawaleryjskich" ale faktem jest, że wygląda się w nich jak chłopiec z baletu:) Jak jeździsz dużo to bierz leginsy i nie
@ma4cin1101: kiedyś miałem też od munduru, ale sprzedałem, bo nie wyglądało, bym kiedykolwiek miał okazję jeździć. Teraz żałuję. A zamówienie jeszcze nie przyszło, bo coś się popsuło, nie było mnie słychać i pomylili się co do rozmiarów. Dopiero wczoraj naprostowali.

@Przemyslaw_90: a to karakany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak dojdą, to napisz jak się sprawują, mimo że z okazji promocji mojego rozmiaru nie ma( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ogólnie gdybyś kiedyś szukał tanich spodni to te od mundury noszone z czapsami są 10/10 - dwa lata nic się nie popsuło.