Wpis z mikrobloga

Wlasnie minely mi dwa tygodnie w nowej pracy na #emigracja w Holandii. Wraz z zona postanowilismy zarazykowac i zaczac zycie od nowa.
Jako na "miesiecznice" dwu-miesiecznej pracy w nowym miejscu chcialbym zaoferowac pomoc w uzyskaniu #praca w Holandii jako #webdev #frontend. Jesli chce ktos jak ja zmienic swoje zycie i wyemigrowac chetnie pomoge w znalezieniu pokoju, zalatwienia spraw pobytu w Holandii (meldunki, ubezpieczenia itp.). Milo by bylo miec jakiegos krajana obok siebie (-;

Z tego co wiem wymagania maja takie:
angielski - byle zrozumiec o czym jest projekt i sie dogadac
JavaScript - poziom kolo seniora (CoffeeScript, AngularJS lub/i Backbone itd.)

Jak cos pytajcie sie, postaram sie odpowiedziec na kazde pytanie procz wynagrodzenia, ktore jest ustalane indywidualnie. (mysle ze dla seniora nie mniej niz 38.000 euro/rok - na start).

#nowezycie
  • 20
@matiit: tak, ja startowalem majac na koncie 800 euro i nie bylem w stanie wynajac mieszkania. Placac 300euro/miesiac za pokoj a 1100+ za mieszkanie robi roznice ogromna gdzie dochodza jeszcze koszta maklera i borg (kaucja).
@eSeraph: Goedemorgen! Myślę o emigracji do Holandii za jakiś rok, czy jest jakaś szansa na pomoc dla szukającego pracy nie w IT? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chcę pracować w swoim zawodzie - logistyka / planisty.