Wpis z mikrobloga

LUTY 2016 — PODSUMOWANIE #wychodzimyzprzegrywu #postanowienianoworoczne

➊ #sporteverydaychallenge
Nie jestem zły. Jestem wściekły. Praktycznie cały luty spędziłem w łóżku chory na grypę, przez co nie uczęszczałem na treningi ani nie grałem w sparingach, nie wspominając o innych formach ruchu. Co prawda jesteśmy na półmetku przygotowań, liga rusza dopiero w kwietniu, ale tak czy siak czuję pewne obawy, czy trener będzie na mnie stawiał. Do zespołu dołączyło kilku młodych, świeżych zawodników, pozostało teraz po prostu ostro zasuwać na każdym treningu i prezentować się w sparingach jak najlepiej – liczę na to, że moje doświadczenie mi trochę tyłek uratuje.
Od jutra wracam do treningów oraz wracam na basen.

➋ #noalcoholchallenge
Jak w styczniowym podsumowaniu narzekałem, że nie poczyniłem znaczących postępów, tak teraz mogę przyznać, że luty był pod tym względem odwrotnie rekordowy. Głównie z uwagi na chorobę i przyjmowane antybiotyki nie spożywałem przez prawie 3 tygodnie ani kropelki alkoholu! #chwalesie
Jak po odstawieniu antybiotyku zdecydowałem się na weekendowy melanż, skończyło się to tym, że po trzech piwach plątały mi się już nogi – polecam taki ekonomiczny styl picia.

➌ #nofapchallenge
O ile dobrze pamiętam, zrezygnowałem z kontynuacji tego challenge'u parę dni po #inbanakwadracie i raczej nie zamierzam go wznawiać. Stwierdziłem, że tak czy siak nie realizuję jego założeń w pełni (seksy itp.), a dla własnej czystości umysłu raz na jakiś czas warto spałować wiplera. Ograniczyłem praktycznie do zera filmy dla dorosłych, to jeden z plusów, który wyniosłem z tej lekcji.

➍ #chudnijzwykopem
Na dzień dzisiejszy:
Waga: 91.4
BMI: 29.8
Jak można zauważyć na załączonym obrazku, choroba ostro dała mi w kość: w kulminacyjnym momencie choroby ważyłem 87.4 kg. W miarę odzyskiwania zdrowia masa ciała znów zaczęła rosnąć i obecnie utrzymała się na podobnym poziomie zanim podłapałem wirusa.
Chciałbym zaznaczyć, że przez około 20 dni moją jedyną formą ruchu było przejście z łóżka do toalety. Liczę, że w przyszłym miesiącu będę sukcesywnie kontynuował redukcję.
Dla zainteresowanych — postęp od momentu rozpoczęcia kontroli wagi pod tym linkiem.

Pomyślności dla wszystkich w marcu! (^^ˇ)

Obserwuj i trzymaj za mnie kciuki —> #nienienienieswissaccountszmieniasienalepsze
N.....s - LUTY 2016 — PODSUMOWANIE #wychodzimyzprzegrywu #postanowienianoworoczne

...

źródło: comment_5VUiAxXrQaONWV3tGNGZzgz5So8LKjFx.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach