Wpis z mikrobloga

@Heinkel: Ale dla polskiej husarii nie mają znaczenia pobudki, jakimi kierowała się kobieta, tylko fakt, że HURR DURR ZDRADZIŁA NARÓD DURR DURR bo powinna wybrać rycerza ubierającego się w redisbad.pl i żłopijącego harnasie xD
  • Odpowiedz
nie jestem prawakiem ani konserwą, ale jak dla mnie pchanie się na wałek tylko dlatego, że ktoś jest egzotyczny raczej nie świadczy dobrze o takiej osobie


A wyzywanie od szmat dlatego, że tobie laska się nie pcha na wałek jest już ok?

@Heinkel:
  • Odpowiedz
@ediz4: Zauważ, że jednostki, które mają największy ból dupy o to, z kim polskie kobiety się wiążą, to najczęściej internetowi patrioci z orzełkami w avatarze, którzy są tak przejęci obroną polskiej tożsamości narodowej, że nie mieli czasu nauczyć się zasad ortografii xD
  • Odpowiedz
@ZjednoczonaEuropa: Hmm. Nie zauważasz pewnej prawidłowości. Mówił kiedyś o tym nasz wspaniały minister Sikorski - murzyńskość. Polacy mają od czasu komuny a może i wczęśniej wszczepiony taki "gen" niższości. Czują się gorsi od każdego obcokrajowca zza zachodniej granicy. To że kobiety podnieca sama myśl aby związać się a brytyjczykiem, francuzem czy niemcem to żadna wiedza tajemna. Jest to związane z naszymi kompleksami narodowymi. Mnie to mało obchodzi co kto robi
  • Odpowiedz
@ZjednoczonaEuropa: Otwórz sobie dowolne znalezisko z Miriam Shaded z głównej. Połowa komentarzy pod jej zdjęciami pochodzi od zakompleksionych stulejarzy - "hurr duurr ale ona śliczna, ale bym bolcował jej ciemny tyłeczek, czemu nikt nie zrobi z nią rozkładówki do playboya" itp.
A potem ci sami ludzie, fapujący do fotek ciapatej Miriam, wyzywają od szmat każdą polkę, która spojrzy ma murzyna, bo to przecież zdrada rasy xd
  • Odpowiedz
@ZjednoczonaEuropa: Czyli sądzisz że naród Polski to mężczyźni patola i kobiety normalne?
Kobiety wybierają obcokrajowców bo
-murzyńskość
-na zachodzie mężczyźni potrafią więcej zaoferować - kasa
Mało to egzotycznych przygód co kobieta walczy o dzieci bo mąż je do Afryki czy na bliski Wschód wywiózł. Nawet nasz słynny kwadratowy detektyw raz odbijał dzieciaki bo kobieta wyszła za araba a ten dzieciaki wziął i zwiał do swojego
  • Odpowiedz
@ZjednoczonaEuropa: Wow. Jakaś gruba tufta chwali się tym, że narobiła murzynowi czarnych bachorów, i myśli, że dzięki temu dowali polskim facetom? O fuck. Niezłe #!$%@?. Jeszcze to sranie tego kaszalota do własnego gniazda. Nie ma bardziej zakompleksionych kobiet niż Polki.
  • Odpowiedz
@ZjednoczonaEuropa: Widziałem też screena, jak pod jakimś postem dotyczącym właśnie kobiet wybierających obcokrajowców leciały komentarze w stylu "to już nie Polki, tylko k***y || to teraz zakaz wstępu do Polski dla tych szmat" itp. Ból tyłka narodowej zwierzyny, że Anglik jest lepszy od Polaka jest naprawdę przekomiczny xD
  • Odpowiedz