Wpis z mikrobloga

https://www.facebook.com/wysokieobcasy/posts/10153932688429882

Nadal nie mogę wyjść z podziwu, ile husarskiego bólu dupy wylało się z powodu tego, że polskie kobiety wiążą się z obcokrajowcami xD

#bekazprawakow #logikaniebieskichpaskow #neuropa #4konserwy #rozowepaski
Pobierz
źródło: comment_rAXTWi7zbPNN1ShrhFcJdm6g3vBkBmQQ.jpg
  • 30
@ZjednoczonaEuropa: Hmm. Nie zauważasz pewnej prawidłowości. Mówił kiedyś o tym nasz wspaniały minister Sikorski - murzyńskość. Polacy mają od czasu komuny a może i wczęśniej wszczepiony taki "gen" niższości. Czują się gorsi od każdego obcokrajowca zza zachodniej granicy. To że kobiety podnieca sama myśl aby związać się a brytyjczykiem, francuzem czy niemcem to żadna wiedza tajemna. Jest to związane z naszymi kompleksami narodowymi. Mnie to mało obchodzi co kto robi ale
@ZjednoczonaEuropa: Otwórz sobie dowolne znalezisko z Miriam Shaded z głównej. Połowa komentarzy pod jej zdjęciami pochodzi od zakompleksionych stulejarzy - "hurr duurr ale ona śliczna, ale bym bolcował jej ciemny tyłeczek, czemu nikt nie zrobi z nią rozkładówki do playboya" itp.
A potem ci sami ludzie, fapujący do fotek ciapatej Miriam, wyzywają od szmat każdą polkę, która spojrzy ma murzyna, bo to przecież zdrada rasy xd
@ZjednoczonaEuropa: Czyli sądzisz że naród Polski to mężczyźni patola i kobiety normalne?
Kobiety wybierają obcokrajowców bo
-murzyńskość
-na zachodzie mężczyźni potrafią więcej zaoferować - kasa
Mało to egzotycznych przygód co kobieta walczy o dzieci bo mąż je do Afryki czy na bliski Wschód wywiózł. Nawet nasz słynny kwadratowy detektyw raz odbijał dzieciaki bo kobieta wyszła za araba a ten dzieciaki wziął i zwiał do swojego kraju.

A potem ci sami ludzie,
@ZjednoczonaEuropa: Widziałem też screena, jak pod jakimś postem dotyczącym właśnie kobiet wybierających obcokrajowców leciały komentarze w stylu "to już nie Polki, tylko k***y || to teraz zakaz wstępu do Polski dla tych szmat" itp. Ból tyłka narodowej zwierzyny, że Anglik jest lepszy od Polaka jest naprawdę przekomiczny xD