Wpis z mikrobloga

@Grzesiek4 - z pozytywnie uśmiechniętym, młodym i chudym Grześkiem blondynem :D dopiero później z wafelkiem :P
@iniacz ze spinaczem :D
@jascen nie wiem dlaczego, ale pomyślałam, czy masz na imię jacek i skojarzyło mi się z żużlowcem Jesperem Jensenem ale nie wiem dlaczego :O
@kukurydza no jasne, że z marchewką! :D a tak serio, to z kukurydza z reklamy Bonduelle czy jakoś tak :P
@Callmecookie z cookiemosterem! <3
@Dwep z Derpem, co
@Ternax - z temomixem ;x :D i z przekręconym słowem "teraz"
@sepang - z rybą pangą :D i Steven Segal nie wiem dlaczego :D
@epi - że jesteś epicki :D i z jakąś małą lamą albo innym zwierzęciem które wydaje taki dźwięk co fonetycznie odwzorowuje Twój nick :D
@Programista15k z śmiesznymi mirkohistoriami gdzie dla beki o każdym bez wyjątku programiście się pisze, że programista to programista15k i to 15k to zawsze 15k
@avalid - z błędem który wyskakuje czasem na komputerze, że coś tam jest avalid albo i nie do końca tak, ale nie wiem dokładnie, bo nigdy dokładnie tego nie czytam tylko wyłączam jak najprędzej :D
@Erwos - z Erosem :P
@everowy - Z mount Everestem :D
@GingerLamb - z żużlowcem Kacprem Gomólskim co ksywę Ginger posiada, no i Lamb z taką małą owieczką, pluszaczkiem-pamiątką z zakopanego :D
@lSandwichl - z taką długą,
@Antonio7 - z brazylijskimi telenowelami i "ANTONIO, FAKALDOOOO" :D
@bossiscoming - z cwaniakiem :D
@Papelavitus - z Pistoriusem co zamordował swojo laske ;x
@Plutonowiec z piesem z Toy Story, tym jamnikiem, bo też miał takie uszy i przypominał Pluto :D
@przemytnik z czymś śmiesznym, jakimś takim klasowym przemytnikiem parówek czy czegoś tam, generalnie ze śmieszkiem :D
@przepyszna_frytka z tą rudą laską z Braci Ferb, Fredką czy jakoś tak i z barem nocnym
@matus112 - z MATIZEM XD i Matim z memów :DDD
@PuDZ - no kurde jasne, że z Pudzianem, bezapelacyjnie :D
@Redesekrator - prokreator xD i z deską klozetową :D sorrryyyyy :D
@rennaissance - z długowłosym wokalistą jakiegoś zespołu i z jego nazwą - the rasmus czy jakoś tak, nie pamiętam :D @Rozbojnik_Alibaba - z Popkiem, Gangiem Albanii i starą piosenką "Obudź się, czarny Alibabo" :D
@TheMan - Z himenem :D i jakimś
@Ellwen - z tym, że to mogłaby być nazwa jakiejś firmy produkującej jakieś lipne kosmetyki do włosów :DD
@izycka - Iza z Giżycka xD
@Feeps - Shweppes :D i z tagiem feels :D
@fenenna - z Xenną i jakimiś damskimi, kobiecymi sprawami, nazwą podpasek np :O :D
@abd00l3k - z Abdulem, turasem, imigrantami i kebabem :D
@Badass - z dobrą dupą, cwaniakami i amerykańskimi programami :D
@baltazarbaltazarowiczzewakin - z baltazarem gąbką i
@luki1528 - znam debila "Łukiego" więc niestety z debilem, z łukami i lukami, generalnie nic specjalnego u Ciebie :( :D
@matejss - z pejsami xD i z Matejem Ferianem ;x
@matus112 - z matołem xD i ze słowem "matunia" jak to mawiały babunie o swoich matkach :D
@Nightshade - z nazwą zespołu Nightwish i z jakimiś zjawami :D
@nyslion - z nylonem.... albo lwem z nysy jak wolisz xD
@Ogurkowsky - z