Wpis z mikrobloga

@Grzesiek4 - z pozytywnie uśmiechniętym, młodym i chudym Grześkiem blondynem :D dopiero później z wafelkiem :P
@iniacz ze spinaczem :D
@jascen nie wiem dlaczego, ale pomyślałam, czy masz na imię jacek i skojarzyło mi się z żużlowcem Jesperem Jensenem ale nie wiem dlaczego :O
@kukurydza no jasne, że z marchewką! :D a tak serio, to z kukurydza z reklamy Bonduelle czy jakoś tak :P
@Callmecookie z cookiemosterem! <3
@Dwep z Derpem, co kiedyś z nim
  • Odpowiedz
@Ternax - z temomixem ;x :D i z przekręconym słowem "teraz"
@sepang - z rybą pangą :D i Steven Segal nie wiem dlaczego :D
@epi - że jesteś epicki :D i z jakąś małą lamą albo innym zwierzęciem które wydaje taki dźwięk co fonetycznie odwzorowuje Twój nick :D
@Programista15k z śmiesznymi mirkohistoriami gdzie dla beki o każdym bez wyjątku programiście się pisze, że programista to programista15k i to
  • Odpowiedz
@avalid - z błędem który wyskakuje czasem na komputerze, że coś tam jest avalid albo i nie do końca tak, ale nie wiem dokładnie, bo nigdy dokładnie tego nie czytam tylko wyłączam jak najprędzej :D
@Erwos - z Erosem :P
@everowy - Z mount Everestem :D
@GingerLamb - z żużlowcem Kacprem Gomólskim co ksywę Ginger posiada, no i Lamb z taką małą owieczką, pluszaczkiem-pamiątką z zakopanego :D
@lSandwichl - z taką długą, dobrą kanapką z szynką, sałatą i psznymi, pięknymi składnikami :P
@Mikimoto - z myszką miki,
  • Odpowiedz
@Antonio7 - z brazylijskimi telenowelami i "ANTONIO, FAKALDOOOO" :D
@bossiscoming - z cwaniakiem :D
@Papelavitus - z Pistoriusem co zamordował swojo laske ;x
@Plutonowiec z piesem z Toy Story, tym jamnikiem, bo też miał takie uszy i przypominał Pluto :D
@przemytnik z czymś śmiesznym, jakimś takim klasowym przemytnikiem parówek czy czegoś tam, generalnie ze śmieszkiem :D
@przepyszna_frytka z tą rudą laską z Braci Ferb, Fredką czy
  • Odpowiedz