Wpis z mikrobloga

968 707 - 206 = 968 501

#200km z @louise_attack @banan77 @Przemyk z #rowerowykrakow. Dodatkowo dwukrotnie udało się nam po drodze spotkać @isiowa. @louise_attack też zrobił 200km, reszta chłopaków po #100km. Ogólnie dość mokro było, bo niespodziewanie w nocy spadł śnieg, ale:

twardym trzeba być nie miętkim.


864km w tym tygodniu - nie ma źle jak na luty. Jakaś tam forma się buduje powoli.

#rowerowyrownik
metaxy - 968 707 - 206 = 968 501

#200km z @louiseattack @banan77 @Przemyk z #rower...

źródło: comment_zmAWXMb0yoUNknxFIlJG8ydYWdVcad6R.jpg

Pobierz
  • 105
  • Odpowiedz
o panie, pierwszy raz taki dym pod twoim wpisem widzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@feelbeats: Bo ja niespotykanie spokojny człowiek jestem i raczej nie pcham się w kontrowersje. Tutaj staram się motywować ludzi, a zawsze znajdzie się jakiś malkontent, że za mało pro, że bez sensu, że "jak dzieci z podstawówki". > to chętnie bym z wami coś pokręcił w tygodniu, choć moje tempo może trochę wstrzymywać, bo uczę się crossa dopiero

No i powiedz mi kolego czy jakbym powiedział Ci: "chodź chłopie, jedziemy setkę po górkach, będzie ładnie, zdechniesz i zapłaczesz się, ale chodź", to czy byś pojechał? Was wielu trzeba dopiero delikatnie wprowadzić w jazdę inną niż
  • Odpowiedz
Now you can kiss


@Ilana: Not my style.

na "mentorzeniu"


@Ilana: Nie zaprzeczam. Lubię to, podoba mi się, że ludzie jeżdżą i cieszy mnie, że są chętni ruszyć tyłek. Odkąd coś więcej jeżdżę takie było moje założenie. Choć nie nazwałbym tego może "mentorstwem". Po prostu lubię organizować ludzi i staram się ich zachęcić, a nie zniechęcić do jazdy. Nie mówię jak mają jeździć, ile, kiedy, w czym. Po
  • Odpowiedz
@metaxy: jak pierwszy raz zobaczyłem ludzi z rowerowegokrakowa to czułem się jak #januszekolarstwa, bo wszyscy ubranka na rower, kaski i w ogóle ( ͡° ͜ʖ ͡°) teraz sam tak mam i dalej nie czuję się prosem, a raczej przedszkolakiem w temacie, choć kilometrów już trochę w życiu zrobiłem.

"chodź chłopie, jedziemy setkę po górkach, będzie ładnie, zdechniesz i zapłaczesz się, ale chodź"


biorę
  • Odpowiedz
@kiwacz: po prostu wasze podejście do tematu jazdy pasowało mi w stu procentach, a dodatkowo podeszliście do mojego braku formy z baaaardzo dużą dozą wyrozumiałości, więc mam sentyment :D
  • Odpowiedz
@metaxy: sporo osób całkiem, ale żeby wymienić z nicka musiałbym pogrzebać w swoich wpisach, a średnio mam chęci robić to w telefonie ;) na pewno sepang, kiwacz, ja, kojarzę też cree, ale reszta nicków mi jakoś nie zapadła w pamięć.
  • Odpowiedz
gdybyście jechali przez Rawę to chętnie Was oprowadzę przez moje okolice w stronę Warszaw


@lubie_rower: Malina, myślę, że opcja Jędrzejów, Opoczno, Rawa brzmi całkiem spoko, więc chętnie się z Tobą przejdziemy jak reszta towarzystwa będzie też chciała taką trasę.
  • Odpowiedz