Wpis z mikrobloga

968 707 - 206 = 968 501

#200km z @louise_attack @banan77 @Przemyk z #rowerowykrakow. Dodatkowo dwukrotnie udało się nam po drodze spotkać @isiowa. @louise_attack też zrobił 200km, reszta chłopaków po #100km. Ogólnie dość mokro było, bo niespodziewanie w nocy spadł śnieg, ale:

twardym trzeba być nie miętkim.


864km w tym tygodniu - nie ma źle jak na luty. Jakaś tam forma się buduje powoli.

#rowerowyrownik
metaxy - 968 707 - 206 = 968 501

#200km z @louiseattack @banan77 @Przemyk z #rower...

źródło: comment_zmAWXMb0yoUNknxFIlJG8ydYWdVcad6R.jpg

Pobierz
  • 105
  • Odpowiedz
@masash: Nope, koniec dysputy, jak wspomniałem nie mój poziom. Wy to się tam w Wawie szykujcie delikatnie jakby się nam udało 12 marca przyjechać. Moglibyście z nami z setkę pyknąć od strony Piaseczna.
  • Odpowiedz
@wspodnicynamtb: Oj może się pomyliłem. Tak wydawało mi się, że nie przez Grójec, bo byliśmy i tak z głowy napisałem jakie mi tam się miasta pojawiły w pamięci. Jak mówię: nic ustalonego, tylko tak mi się palnęło.
  • Odpowiedz
@metaxy: Wyklikałam jakąś trasę z azymutem na Kielce i Radom, a jak już dotrzemy do Wisły to jest wzdłuż prosta droga do Wwy. Ale się ustali, spoko. Nie wiem czy przekopywanie się przez kieleckie to dobry pomysł:D
@Mortal84: O nie, znowu będą kamery? ;_;
Jadę na końcu.
  • Odpowiedz
jak na dorobku to jakim cudem czas wolny w tygodniu na 800km ;)


@bazingaxl: 6h spania, 5h średnio dziennie na rower, to jest 11h, zostaje 13h na pracę i resztę życia. Jak popytasz moich znajomych to moje życie wygląda w 90% tak, że jest rower, praca, spanie. Samochodu też nie mam - rower jest priorytetem. No i ja mówiłem o nas jako o ogóle ludzi z Krk. Reszta to w większości studenci. No i ten tydzień był wyjątkowy, zwykle nie przekracza 500-600km.

swoja droga
  • Odpowiedz
@metaxy: o panie, pierwszy raz taki dym pod twoim wpisem widzę ( ͡° ͜ʖ ͡°) osobiście popieram 'trzepaki decathlonowe', sam taki jestem i ostatnio dostałem opieprz za spytanie o cene koszulki, więc wiem co tu się odjaniepawla czasami. Jeśli w tym tygodniu uda mi się uzupełnić wyposażenie ciuchowe i narzędziowe, to chętnie bym z wami coś pokręcił w tygodniu, choć moje tempo może trochę wstrzymywać, bo
  • Odpowiedz
tak na oko ile kcal dziennie wpada


@bazingaxl: koło 2500kcal wg Endo (liczone wg pulsometru, po płaskim, na 100km), nie mam pojęcia na ile jest to prawda, nigdy nie liczyłem kalorii, jem też "na oko" ile wydaje mi się, że potrzebuję. Czyli tak naprawdę muszę jeść dwa razy tyle co "normalny" facet.

500km to tez ogrom, no 100 dziennie w dni normalne i to w
metaxy - > tak na oko ile kcal dziennie wpada

@bazingaxl: koło 2500kcal wg Endo (l...

źródło: comment_0hSxNzWheH4iBwYqPxaE8Dy2lOO6BoDB.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz