Wpis z mikrobloga

#iphone #apple #telefony

Od paru dni jestem nieszczęśliwym posiadaczem 5s. Większego badziewa nie miałem. Telefon kosztuje ponad 1500 zł. W opcjach mam włączone jedynie wifi, odświeżanie whatsupa i powiadomienia z poczty i whatsupa. Wszysto praktycznie powyłączane. Podświetlanie poniżej 25%. Bateria w tym srajfonie nie wytrzymuje nawet 10 godzin. Ja się pytam, jak ludziom to się może podobać? Czytałem jakieś porady dotyczące wydłużania pracy baterii - wszędzie piszą, że mają powyłączane wszystko, bo "cenią sobie komfort dłuższej żywotności telefonu". K---a. To skoro sobie cenicie, to jak możecie na tym sprzęcie pracować? Przecież to jest CHORE.
  • 178
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PoProstuMichal:
galaxy s5 neo polecam (#tylkoandroid)trzyma mi przynajmniej cały dzień i to na włączonym internecie non stop. Jak odłącze od ladowarki o 8 to o 24 podłączam dopiero z powrotem.

Miałam dwa iPhone. 3gs który bez internetu trzymał mi 2 tygodnie i 4, który w połowie dnia krzyczal, żeby go naładować...
  • Odpowiedz
@nieeeeeeee: 2700 mAh. Mając w iPhonie ok 15% baterii o godzinie 15 (niski procent spowodowany nie podłączeniem telefonu pod ładowarkę przez cały poprzedni dzień i noc), mogłem być spokojny, że dociągnie do wieczora. Pewnego razu wyszedłem rano na miasto, odłączyłem telefon i wcisnąłem go od razu do kieszeni. Po jakiejś godzinie i parunastu minutach wyciągam go i zonk - dalej 100%. Dopiero po 15 minutach używania spadło do 99. Mój
  • Odpowiedz
@PoProstuMichal: używam telefonu w c--j, miałem 4s, 5, 5s, 6, 6+. W sumie wisi mi bateria, bo dużo jeżdzę, słucham muzyki z iPhona wiec go podłączam. Ale jak miałem 5 i 5s to pamietam, ze cieżko było z bateria. No ale u mnie 6+ trzyma dzień, gdzie niektórym podobno trzy. W Nexusie 5 bateria trzymała mi jeszcze w miarę, w Samsungu Omnia M to była w ogóle bajka. No ale
  • Odpowiedz
@PoProstuMichal: Nie używam iPhone'a, więc za dużo nie pomogę, ale to zdecydowanie nie jest normalne jak na zwykłe użytkowanie telefonu z tak małym ekranem.
...a ja się denerwowałem jak moja Xperia Z2 (5,5"), trzymała niecałe 2 dni przy włączonym WIFI non stop, synch.FB w tle i graniem pół godziny dziennie.
  • Odpowiedz