Wpis z mikrobloga

#iphone #apple #telefony

Od paru dni jestem nieszczęśliwym posiadaczem 5s. Większego badziewa nie miałem. Telefon kosztuje ponad 1500 zł. W opcjach mam włączone jedynie wifi, odświeżanie whatsupa i powiadomienia z poczty i whatsupa. Wszysto praktycznie powyłączane. Podświetlanie poniżej 25%. Bateria w tym srajfonie nie wytrzymuje nawet 10 godzin. Ja się pytam, jak ludziom to się może podobać? Czytałem jakieś porady dotyczące wydłużania pracy baterii - wszędzie piszą, że mają powyłączane wszystko, bo "cenią sobie komfort dłuższej żywotności telefonu". #!$%@?. To skoro sobie cenicie, to jak możecie na tym sprzęcie pracować? Przecież to jest CHORE.
  • 178
  • Odpowiedz
@smutna_rzaba: wszystko już opisałem. kupiłem go z bol.com, nie formatowałem baterii, telefon mam od 4 dni, jest nowy na gwarancji, ajfon srajfon. czekam dzisiejszy dzień i jeśli nic nie będzie lepiej to idę do jakiegoś iphone store żeby mi to zobaczyli, bo to jest chore.
  • Odpowiedz
@PoProstuMichal: panie! Jak się chce 1.3Ghz, 1GB ramu i ekran 4" HD, to bateria nie będzie trzymać cudów niema.
A pomyśl sobie jak ma frajernia od tego super płaskiego super wielkiego nowego emejzing IP6 xDDD

Ja właśnie ze względu na baterię używam telefonów które są dziś "passe". Miałem teraz Nokię e6, 4-5 dni trzymała, używana dość często. Ale tam parametry to 680Mhz, na chyba 256MB ramu, i ekran 2.36 VGA.
Mam teraz tel z bardzo podobną spec proc 720Mhz, też 256M ramu, ekran 3.2" 640x360 SE Vivaz, lepszy aparat niż w tej E6. Swoją drogą masa nokii ma bardzo podobną specyfikację. Niestety, jak chce się mieć świecące bajery śmigające samoloty to bateria szybko sie
  • Odpowiedz