Wpis z mikrobloga

#iphone #apple #telefony

Od paru dni jestem nieszczęśliwym posiadaczem 5s. Większego badziewa nie miałem. Telefon kosztuje ponad 1500 zł. W opcjach mam włączone jedynie wifi, odświeżanie whatsupa i powiadomienia z poczty i whatsupa. Wszysto praktycznie powyłączane. Podświetlanie poniżej 25%. Bateria w tym srajfonie nie wytrzymuje nawet 10 godzin. Ja się pytam, jak ludziom to się może podobać? Czytałem jakieś porady dotyczące wydłużania pracy baterii - wszędzie piszą, że mają powyłączane wszystko, bo "cenią sobie komfort dłuższej żywotności telefonu". K---a. To skoro sobie cenicie, to jak możecie na tym sprzęcie pracować? Przecież to jest CHORE.
  • 178
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PoProstuMichal: Jedni lubią jak im Cyganie grają, inni jak im nogi śmierdzą. Ja osobiście mniej sie n--------m jak dwa razy cześciej bede ładował telefon, niż jakbym miał sie męczyć ze "stabilnością" androida
  • Odpowiedz
Miałem 5s nowego to bateria starczyła na 1 dzień jak tylko dzwoniłem muzyka a oglądanie stream bez przerwy 7h. Po roku bateria do wymiany. Teraz na 6 s plus podobnie.
  • Odpowiedz
@PoProstuMichal: moja trzyma 1,5 do 2 dni lekko. Tak, k---a... Kocham appla na tyle, ze nie przyznam sie ze bateria pada po kilku godzinach. I bede sie męczył i k----l na to ale brnął w to nadal. Jebnij sie w jabłko adama.
  • Odpowiedz
@PoProstuMichal: tez 5 dni temu przesiadłem sie z 735 na 5s i bateria mnie zabija, przeczytałem Twój post i komentarze i spadło o 4%. Może to przyzwyczajenie do dobrej baterii w Lumii i cały czas widok na % baterii? Ale tez mam ochotę go oddać, bo nie wierze ze komuś trzyma 1,5 dnia. Chyba ze nie korzystają z Facebooka i spotify i z niczego innego xd chociaż dzisiaj jakby lepiej,
ficek_m - @PoProstuMichal: tez 5 dni temu przesiadłem sie z 735 na 5s i bateria mnie ...

źródło: comment_kfcYggN7vWNQ7WgiQ2lUuihJdn7FfDMT.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz