Wpis z mikrobloga

#iphone #apple #telefony

Od paru dni jestem nieszczęśliwym posiadaczem 5s. Większego badziewa nie miałem. Telefon kosztuje ponad 1500 zł. W opcjach mam włączone jedynie wifi, odświeżanie whatsupa i powiadomienia z poczty i whatsupa. Wszysto praktycznie powyłączane. Podświetlanie poniżej 25%. Bateria w tym srajfonie nie wytrzymuje nawet 10 godzin. Ja się pytam, jak ludziom to się może podobać? Czytałem jakieś porady dotyczące wydłużania pracy baterii - wszędzie piszą, że mają powyłączane wszystko, bo "cenią sobie komfort dłuższej żywotności telefonu". #!$%@?. To skoro sobie cenicie, to jak możecie na tym sprzęcie pracować? Przecież to jest CHORE.
  • 178
  • Odpowiedz
@PoProstuMichal: No jasne ze tak. Jak poszedlem w Niemczech do Saturna po iPhona to nie mieli ani jednego w zaklejonym oryginalnie pudelku, wszystko zwroty z umow i ceny wlasnie takie jak ty mowisz lub sa tu podane te z holenderskich media marktow.
  • Odpowiedz
@PoProstuMichal: Ale Apple to nie sa polskie janusze biznesu, a ty nie jestes blondynka ktora idzie do nich z bagatelą. Screenow nie musisz nikomu pokazywac, wystarczy, ze powiesz co sie dzieje z telefonem.
  • Odpowiedz
@PoProstuMichal: sprawdz wysylanie danych bo jesli go masz kilka dni a wczesniej nie miales to obstawiam ze synchronizacje #!$%@?. Jesli wysylania nie masz przesadnie duzo to prawdopodobnie wadliwa bateria albo na przyklad w domu lub w pracy masz slaby zasieg.
  • Odpowiedz