Wpis z mikrobloga

Jako prawdziwy #rozowypasek nie mam zielonego pojęcia na temat #motoryzacja i potrzebuje pomocy. Mam #mazda 3 rocznik 2006 i szukam jakiś dobrych żaróweczek żeby oświetlały mi drogę, którą chcę podążać w siną dal. Ze względu na moja wadę wzroku dobrze by było aby jednak dobrze i długo świeciło. Możecie coś polecić? Jakaś markę konkretna?
  • 12
  • Odpowiedz
@nipanimaju: niestety z halogenów sporo nie wyciągniesz. Pierwsze pytanie - czy masz światła do jazdy dziennej i ile jeździsz? Jeżeli nie masz i jeździsz więcej niż powiedzmy jeden bak paliwa na miesiąc to proponowałbym zainteresować się regeneracją lamp gdyż są prawdopodobnie wypalone. Jeżeli moja diagnoza jest prawidłowa, po takiej regeneracji proponuję odżałować z 200,- na światła dzienne z homologacją i zamontować by oszczędzić lampy aby się ponownie nie wypaliły tak szybko.
  • Odpowiedz
@nipanimaju: Po wymianie żarówek weź podjedź jeszcze na stacje diagnostyczną, aby Ci mili panowie ustawili światła jak należy. Dobre ustawienie świateł to naprawdę poważna rzecz, która może bardzo poprawić efekt po wymianie żarówek na mocniejsze.

Nightbraker forever.
  • Odpowiedz
@nipanimaju: No w jednych furach łatwiej w innych trudniej.
A ustawienie świateł na stacji kontroli to albo Twój ładny uśmiech, albo równowartość czterech tanich piw.
A jeżeli okaże się, że miałaś nie ustawione do końca światła. To efekt będzie mega.
  • Odpowiedz