Wpis z mikrobloga

@lechwalesa: @lechwalesa: Gdy strajk ogłoszono w Stoczni Gdanskiej,Pan był w domu,usłyszał syreny i domyslił sie ,ze zaczęło się i tramwajem dotarł do Stoczni.Z tego wynika ,ze Stoczniowcy nie wybrali Pana na przywodcę,tylko ,gdy pan przeskoczył przez płot od razu wszedł na trybunę i zaczał przemawiac i od razu w swiat poszło ,ze Wałesa przywódcą strajku ,a tym przywódcą miał byc Gwiazda .Czy dla dobra tego strajku nie było by lepiej
@hartum:
zapluty karzeł na krzywych nóżkach, wypluwający swą brudną duszę, opluwający mnie zewsząd [...], śledzący moje kroki, robiący małpie grymasy, przekształcający każdą myśl odwrotnie; ten potworny karzeł pełzał za mną jak nieodłączny duch [...], krzyczący frazesy, wykrzywiający potworną gębę, wymyślający jakieś niesłychane historie; ten karzeł był moim nieodstępnym druhem, nieodstępnym towarzyszem doli i niedoli, szczęścia i nieszczęścia, zwycięstwa i klęski
[J Pilsudzki przemówienie 3 lipca 1923 roku w hotelu "Bristol" w
@kryst: Przecież ten facet po 6 klasach ośmiesza się teraz każdym wpisem na tym portalu dla gimnazjalistów..."Polska język trudna język" i on jest na to żywym dowodem...Kolejna marionetka Kiszczaka...Władca marionetek wącha kwiatki od spodu ,a marionetki udają ,że sznurki nigdy nie istniały...Nie jesteś w stanie mnie obrazić ,a twój zachwyt kapusiem ,który sprzedawał kolegów z pracy za pieniądze,świadczy tylko o sporych ubytkach w korze mózgowej...
@marcin-kozinski-376: Naprawdę? a widziałeś jaką "Bolek" lojalkę pięknym charakterem napisał z jednym błędem na całą stronę i uwierzyłeś w te bzdury? przecież w poście temu zaprzeczasz? Te dokumenty SB przekazała i Komitetowi Noblowskiemu i swoimi kanałami do CIA i co pomogło tylko na rok bo tyle zajęło im sprawdzenie tych gównianych podróbek wyszło, że Wałęsa jest niewinny gdyby było inaczej dostałby kasę, pomyśl nie łykaj jak pelikan, to idiotyczna szyta komuną
@kryst: esbecja mu dyktowała człowieku...Wałęsa był nikim w latach 70-tych i nikt nie wpadłby na to ,żeby fałszować setki stron dokumentacji na zwykłego robola...Zapytaj tych ,którym zrobił krzywdę w latach 70-tych ,z którymi pracował,a których teraz nie pamięta lub udaje,że nie zna...Kilku jeszcze żyje...Może komisja MAK pod wodzą Anodiny niech zbada jego sprawę? W ramach rewanżu nie damy im żadnych papierów na Bolka,ale ta ruska sucz i tak to wyjaśni ;-)