Wpis z mikrobloga

@lechwalesa: CZEMU WYWALASZ MÓJ KOMENT ELEKTRYKU? CZYŻBYŚ RZECZYWIŚCIE SIĘ BAŁ? A MOŻE MASZ JAKIŚ KOMPLEKS, NP NIE UMIESZ LOGICZNIE ROZUMOWAĆ, BO NIE MIAŁ CIE KTO TEGO NAUCZYĆ W CAŁYM TWOIM ŻYCIU... ?
  • Odpowiedz
@grzewik: Proszę Pana, albo też smutny facecie, czy wiesz z kim rozmawiasz? Co takiego zrobiłeś w życiu, byś śmiał w ten sposób to p. Wałęsy? Popełnił błąd na początku, a potem już wiedział jak z nimi postępować! Prawie wszyscy na widok kałacha i zmasakrowanych kolegów ten błąd popełniali. Jakie macie o tym pojęcie? Panie Lechu, niech Pan nie rozmawia z ludźmi nieświadomymi, bo i tak nie zrozumieją.
  • Odpowiedz
@gizela-abuk: JAK MOŻNA Z BŁĘDEM POSTĘPOWAĆ ? PYTAM SIĘ ? CYTUJĄC PANIĄ.. HM.. CIEKAWE..
WIEM Z KIM ROZMAWIAM.. OD 1992 ROKU ...
MOGĘ NAPISAĆ TYLE.. WSZECHŚWIAT I LUDZKA GŁUPOTA NIE MA GRANIC ... A WIE PANI DLACZEGO I CZYJ TO JEST CYTAT ?
....
I NIE JESTEM SMUTNY, ALE WESOŁY TERAZ :)
I NIE JESTEM NIEŚWIADOMY. TO MOJA CAŁA RODZINA WALCZYŁA I GINĘŁA ZA OJCZYZNĘ, A
  • Odpowiedz
@grzewik: jak z nimi postępować czyli z SB. Najgorsze jest to, że prawie wszyscy TW, którzy podpisali nie wyszli z ich łap, byli straceni a dziś siedzą cicho i nikt ich nie atakuje. A ten, który sięod nich wyplątał i wyprowadził SB w pole jest dziś linczowany. Tego nie mogę zrozumieć, jak głupi są Polacy kalając własnych ratowników. Jeśli popełnił ten błąd wybaczam LWałęsie.

Nie dziwię się, że w obliczu
  • Odpowiedz
@Kuracyja: nie chce mi się z tobą gadać. Zbieraj na bombonierkę z przeprosinami dla l.w. nie dawajcie sir nabierac na probezrzucenia bohatera z piedestalu i osadzenia tam kaczynskiego on nawet drugich skrzypiec nie gral w solidarnosci nikt by za nim nie poszedl to lechowi walesie zawdzieczamy wolnosc i demokracje bezposrednio. Byl jak pilsudski w stanie wojennym symbolem niezłomności. Jareczka nie internowano bo chlapnął na brata. Az sie oficer sb nad
  • Odpowiedz