Wpis z mikrobloga

Miereczki!
Dokładnie 6 tygodni temu pisałem, że rozpoczynam 3-miesięczną #stawskisieodchudza #dieta #silownia #abstynencja
No i właśnie skończył się 6 tydzień czyli połowa za mną więc #chwalesie chociaż wiem, że #nobodykiers no ale jak na razie trzymam się dzielnie i po dzisiejszych pomiarach oznajmiam:
-7,7 kg
-6 cm w pasie
()()()
Sam w lustrze drobne różnice widziałem już po tygodniu natomiast teraz zaczynają zauważać już znajomi, chyba jest dobrze ;)
Dziś wieczorkiem zrobię sobie fotkę i zestawie ze mną "przed", jak będzie chociaż kilka plusów to podrzucę tutaj więc jak nie chcecie oglądać mojego cielska to nie plusujcie lepiej ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 28
@macallan: Dietę układał mi Czarny Furiat. Zawsze jak "brałem się za siebie" to sam coś tam zmieniałem w diecie, sam coś tam na siłowni i zawsze wytrzymywałem koło miesiąca. Przemiany, które wrzuca na swojego fb zrobiły na mnie spore wrażenie więc stwierdziłem, że spróbuję z nim, może jak zapłacę i będe miał narzucone co jem, ile i jak trenuje to będą efekty. No i są.
Siłownia 4 razy w tygodniu, do
@koniarek: generalnie daje rozpisane gramaturę na jeden posiłek ile mięcha, ile węgli, warzywa ile chcesz. Ja jem codziennie to samo bo tak chcę i musi być to coś co dobrze smakuje na zimno, bo w pracy nie mam możliwości podgrzania. Dlatego codziennie do pracy robię sobie to samo bo jest to dla mnie wygodne, w soboty i niedziele kiedy mam więcej czasu to robię już coś innego. Nie musi być kurczak,
@vomalio: No to chyba nie masz się czego bać, mi ułożył normalnie (czeka się koło 15 dni- przynajmniej w okolicach nowego roku tyle było. albo można wziąc ekspresówkę w 48godz chyba za 200 zł ale mi sie nie spieszyło).
Też miałem obawy czy to nie ściema, ale stwierdziłem, że ludzie by mu spamowali w komentarzach na fb że dyma ludzi na siano a tam same pozytywne
Nie robię mu żadnej reklamy
@vomalio: Napisz to coś pomyślimy, też jestem po Furiacie i to nie jest dieta cud, a zmiana podejścia do żywienia i poznanie swojego ciała ;) Jak nigdy nie ćwiczyłeś to myśle, że jestem w stanie coś poradzić. Sam miałem 3 cyfrówke na koncie, teraz zszedłem poniżej 80, także coś tam już o tym wiem :P