Wpis z mikrobloga

Jaki telefon z systemem operacyjnym wybierzecie przy kolejnej zmianie telefonu? Dalej tylko #android czy może #ios lub #windowsphone

Co wybierzesz przy zakupie następnego telefonu?

  • WP 11.2% (587)
  • Android 60.7% (3176)
  • IOS 22.1% (1157)
  • Symbian 5.9% (310)

Oddanych głosów: 5230

  • 91
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pawel4freak: jak roboczy to tylko Windows, jak potrzebne dużo aplikacji to Android, jak nie będę wiedział co robić z pieniędzmi i będę chciał je bezsensownie wydać to IOS ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
@Pawel4freak: Symbian niestety nie istnieje już. Znaczy co prawda dalej ma większą popularność od Windows Phone (xDDDD), ale nie będzie nowej wersji, nie będzie programów i tak dalej.
  • Odpowiedz
@Pawel4freak: W moim sercu zawsze WP, ale sformułowałeś tak pytanie że muszę odpowiedzieć: Android. Chcę przetestować w przyszłości jakiś lepszy telefon z Andkiem, bo po ostatnich przygodach z tym systemem na tańszych urządzeniach wyposażyłem całą rodzinkę w Lumie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wszyscy zadowoleni, ale jak dla mnie brak dopracowanych aplikacji trochę boli... Więc następny będzie Android.
  • Odpowiedz
@pepies: Obecnie mam 3 lata windowsa ale już nie chce więcej, zmienię raczej na androida, albo iOS, ale to jednak zbyt wywindowane ceny i szkoda mi będzie pieniędzy :D
  • Odpowiedz