Wpis z mikrobloga

Jaki telefon z systemem operacyjnym wybierzecie przy kolejnej zmianie telefonu? Dalej tylko #android czy może #ios lub #windowsphone

Co wybierzesz przy zakupie następnego telefonu?

  • WP 11.2% (587)
  • Android 60.7% (3176)
  • IOS 22.1% (1157)
  • Symbian 5.9% (310)

Oddanych głosów: 5230

  • 91
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pieczywowewiadrze: Może nie tyle co dopracowanych, co lepszych niż na WP. Jak dla mnie np. brak map google, google now, Tesco e-zakupy ułomne, messenger i fb ułomne, brak Wypoku. Pewnie by coś się jeszcze znalazło, ale to tak na szybko czego mi brakuje.
  • Odpowiedz
@pieczywowewiadrze: Wiem, zdaję sobie z tego sprawę, dlatego nie chcę kupować byle czego, tylko dokładnie przyjrzeć się specyfikacji i opiniom. Chociaż jeśli chodzi o stabilność to W10m trochę traci na niej... L640 here. Na 8.1 było znacznie lepiej.
  • Odpowiedz
@Pawel4freak: Trochę brakuje BlackBerry. A Symbian to właściwie już trup, brak aktualizacji certyfikatów i słaba przeglądarka bardzo utrudnia z niego korzystanie (chyba że tylko sms i rozmowy) . Aktualnie Lumia 820 i BB Q10
  • Odpowiedz
@Pawel4freak: Od premiery mam Galaxy S4 i śmiga aż miło. Od niedawna jestem też w posiadaniu Lumii 640 XL ale WP jest biedny w aplikacje + telefony są caluśkie plastikowe, nawet ekrany. Podziękuje. Jak będe zmieniał telefon to pewnie też to będzie jakiś Galaxy, nie wiem jaki bo na razie nie zamierzam zmieniać :]
  • Odpowiedz
@EmTeKa: Mam dokładnie to samo co Ty cumplu. Od dwóch lat jadę na Lumii, ale brak sporej ilości aplikacji i podejście MS do WP sprawiły, że chcę wrócić do Androida i to mocno. Swego czasu miałem też iPhone'a 2G i 3G i, choć były to bardzo dobre telefony i iOS też był spoko, to niestety cena nowych modeli mnie odrzuca. Nie bóldupię, że drogi, ale z podobną specyfikacją telefony z
  • Odpowiedz
@pepies: Zawsze beka z takich osób bo widać że iOS widzieli tylko w amerykańskich filmach, a prawda taka że używany 3G za 10zł i tak lepiej chodzi niż jakiś najnowszy Szajsung za 4k XD
  • Odpowiedz