Wpis z mikrobloga

Jaki telefon z systemem operacyjnym wybierzecie przy kolejnej zmianie telefonu? Dalej tylko #android czy może #ios lub #windowsphone

Co wybierzesz przy zakupie następnego telefonu?

  • WP 11.2% (587)
  • Android 60.7% (3176)
  • IOS 22.1% (1157)
  • Symbian 5.9% (310)

Oddanych głosów: 5230

  • 91
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pawel4freak: Mam L640 i ogolnie sobie chwale i nie widze powodu zeby go zamieniac, ale troche szkoda, ze WP został zapomniany przez Microsoft. Niby jest jakis duzy update (ponoc z masą błędów), ale tak jakby go nie było.
  • Odpowiedz
@Pawel4freak: wybiorę iOSa. Jeszcze nigdy nie miałem telefonu z tym system. Przerobiłem już z wymienionych Symbiana, Windows Phone i kilka egzemplarzy Androida.
Wybiorę nie z jakiegoś fanbojstwa czy próby zaimponowania innym. Po prostu z ciekawości. Chciałbym mieć mniej więcej zarys tego, co aktualnie na rynku najbardziej popularne. Już zauważyłem, że WP jest po prostu nie dla mnie. Czułem się na nim z lekka ograniczony. Nie chcę wracać, chociaż kto wie-
  • Odpowiedz
@r5678: Też myślałem jak Ty! :D Kupiłem tak zachwalany na wypoku Xiaomi redmi Note 2 z miliardem rdzeniu i fwch#j ramu. I wiesz co? Moja lumia 640 Z--------A w porównaniu do xiaomi.
I jak mam korzystać z telefonu jako narzędzia pracy używam właśnie lumii. Xiaomi tylko do zabawy i przeglądania facebooka - pominę już, że wykopu na androidzie przeglądać się nie ma bo aplikacja "mój wykop" to g---o w porównaniu
  • Odpowiedz