Wpis z mikrobloga

Jaki telefon z systemem operacyjnym wybierzecie przy kolejnej zmianie telefonu? Dalej tylko #android czy może #ios lub #windowsphone

Co wybierzesz przy zakupie następnego telefonu?

  • WP 11.2% (587)
  • Android 60.7% (3176)
  • IOS 22.1% (1157)
  • Symbian 5.9% (310)

Oddanych głosów: 5230

  • 91
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pepies: Ja akurat xiaomi bym nie kupił. Poza tym note 2 to przecież leciwy telefon. Rozumiem Note 3 (koło 800zł chyba ) albo sama 3 której jeszcze chyba na rynku nie ma.
Ja siedziałbym na windowsie gdyby ten system działał prawidłowo, a nie że zawsze na każdej Lumii są problemy dzięki którym na telefonie polegać nie można. Pomijam fakt, że nie ma aplikacji z których chciałbym skorzystać, a nawet te
  • Odpowiedz
@kw401: no tak średnio bo 3310 to model telefonu, a nie systemu w telefonie. Jak chciałeś być śmieszny to Ci nie wyszło. Kolejny co udowodnia, że bordo to stan umysłu.

Ja siedziałbym na windowsie gdyby ten system działał prawidłowo, a nie że zawsze na każdej Lumii są problemy dzięki którym na telefonie polegać nie można.


@r5678: pierwsze słyszę. Napisz coś więcej bo na razie słyszę tylko narzekanie bez
  • Odpowiedz
@Pawel4freak: To może inaczej - to tak, jakbyś w pytaniu o system operacyjny dla PC dał opcję "Windows 95". W żadnym wypadku nie chciałem "być śmieszny", tylko zasugerować, że opcja Symbian ni cholerę nie pasuje do dzisiejszych czasów.
  • Odpowiedz