Wpis z mikrobloga

@smieszekjanek: Hmm mój partner akurat takich nie lajkuje, ale mam kilku znajomych, o których wiem, że mają partnerki, a mimo wszystko lajkują zdjęcia fit lasek ( mimo że ich partnerka do szczupłych nie należy) albo ogólnie jakichś modelek z photoshopem. Dla mnie coś takiego pokazuje tylko to, że takie osoby chyba nie do końca dorosły do związku i coś im nie odpowiada w partnerce.
Dla mnie coś takiego pokazuje tylko to, że takie osoby chyba nie do końca dorosły do związku i coś im nie odpowiada w partnerce.


@elemoisa: Czyli co? Jeśli jestem z gościem w typie wikinga to nie mogę się zachwycić maoryskim typem urody? I jako porcelanowocery rudzielec mam stwierdzić, że facetowi z którym jestem od dziesięciu lat cos jednak we mnie nie odpowiada bo podobają mu się też brunetki o smagłej cerze?
@rdza: Co innego zachwycać się urodą, a co innego lajkować laski, które są całkowicie inne niż obecna partnerka i to zazwyczaj dlatego żeby zrobić jej przykrość lub wzbudzić zazdrość. Mojej koleżance na przykład robiło się cholernie przykro kiedy jej facet lajkował laski szczupłe i wysportowane, a ona niestety nie jest szczuplutka i to nie przez niedbalstwo tylko przez chorobę. Z resztą każdy ma inne zdanie na ten temat i każdy ma