Wpis z mikrobloga

Chętnie podejmę współpracę stacjonarną, z firmą z jakiegoś fajnego Polskiego miasta - relokacja (jestem z Wrocławia).
Jeśli jednak miasto nie jest fajne ale widły są w porządku to również może być.
Współpraca z firmą dla której do tej pory pracowałem się zakończyła, więc sprawa dość pilna.

Nie szukam pracy po całej Polsce dlatego że we Wrocławiu nikt mnie nie chce, szczerze powiedziawszy to w życiu wysłałem 2 CV, z czego jedno było pisane za gówniaka, na sprzedawcę do sklepu, drugie na etat (zostałem przyjęty) a dalej to już samo poszło.
Szukam po prostu czegoś nowego.

W poprzedniej firmie oprócz projektowania od strony programistycznej, zajmowałem się trochę doradzaniem górze w temacie marketingu, pisałem też testy dla nowych kandydatów, sprawdzałem umiejętności osób które do nas przychodziło i było ciężko znaleźć kogoś do współpracy, kto nie podchodziłby do napotkanych problemów w sposób wyuczony, schematyczny, wydawało się że nawet bez większego zaangażowania (mimo wysokich widłów). Szczególne problemy stwarzało ludziom rozwiązywanie problemów których nigdy wcześniej nie rozwiązywali.

Teraz jestem po drugiej stronie barykady.
Jeżeli masz ten sam problem, który sam miałem wcześniej i szukasz kogoś kogo ja szukałem, to masz niepowtarzalną okazję wejść we współpracę z taką osobą - jestem wolny!

Co do oczekiwań. Fajnie byłoby gdybym nie był robolem.
Nie interesuje mnie klepanie kodu - rozwiązywanie niewymagających myślenia problemów mnie nudzi, no dobra, czasem trzeba, ale nie non stop.
Możliwość pracy zdalnej od czasu do czasu, jest dla mnie plusem.

Fajnie by było gdyby były jakieś możliwości rozwoju.

Doświadczenie stacjonarne 3 lata, w webdevie siedzę od 8 lat.
Preferowana forma współpracy b2b.

Więcej informacji na priv.

#webdev #programowanie #praca #pracbaza
  • 22
Trzeba być naprawdę upośledzonym, żeby nie znaleźć pracę w it i szukać na wykopie pomocy


@valar_stulejaris: Upośledzonym to trzeba być żeby założyć multikonto tylko po to żeby mi to napisać (to jego pierwszy wpis).
Pewnie w przeciwieństwie do mnie bardzo byś chciał pracować w branży ale jesteś za słaby.
Jakbyś wiedział jakie mam oczekiwania finansowe to byś się w ogóle wkurzył, bo Ciebie pewnie za 3 brutto nie chcą przyjąć.
@Wykopowicz_Ryan: no, obsługę screenów już opanowałeś, czarny theme masz ustawiony, to zostało Ci jeszcze nauczyć się kilku podstawowych rzeczy jeśli chodzi o pracę w innych firmach. przede wszystkim, powinieneś wiedzieć, że w momencie szukania pracy na mirko (sic!), powinieneś chociażby wymienić projekty przy których pracowałeś. chciałbym Cię zatrudnić do pracy b2b, ale nic o Tobie nie wiem, to jak mógłbym Cię polecić komuś lub zaproponować zarobek?


@eltrial: Chyba jesteś niepoważny.