Wpis z mikrobloga

Chętnie podejmę współpracę stacjonarną, z firmą z jakiegoś fajnego Polskiego miasta - relokacja (jestem z Wrocławia).
Jeśli jednak miasto nie jest fajne ale widły są w porządku to również może być.
Współpraca z firmą dla której do tej pory pracowałem się zakończyła, więc sprawa dość pilna.

Nie szukam pracy po całej Polsce dlatego że we Wrocławiu nikt mnie nie chce, szczerze powiedziawszy to w życiu wysłałem 2 CV, z czego jedno było pisane za gówniaka, na sprzedawcę do sklepu, drugie na etat (zostałem przyjęty) a dalej to już samo poszło.
Szukam po prostu czegoś nowego.

W poprzedniej firmie oprócz projektowania od strony programistycznej, zajmowałem się trochę doradzaniem górze w temacie marketingu, pisałem też testy dla nowych kandydatów, sprawdzałem umiejętności osób które do nas przychodziło i było ciężko znaleźć kogoś do współpracy, kto nie podchodziłby do napotkanych problemów w sposób wyuczony, schematyczny, wydawało się że nawet bez większego zaangażowania (mimo wysokich widłów). Szczególne problemy stwarzało ludziom rozwiązywanie problemów których nigdy wcześniej nie rozwiązywali.

Teraz jestem po drugiej stronie barykady.
Jeżeli masz ten sam problem, który sam miałem wcześniej i szukasz kogoś kogo ja szukałem, to masz niepowtarzalną okazję wejść we współpracę z taką osobą - jestem wolny!

Co do oczekiwań. Fajnie byłoby gdybym nie był robolem.
Nie interesuje mnie klepanie kodu - rozwiązywanie niewymagających myślenia problemów mnie nudzi, no dobra, czasem trzeba, ale nie non stop.
Możliwość pracy zdalnej od czasu do czasu, jest dla mnie plusem.

Fajnie by było gdyby były jakieś możliwości rozwoju.

Doświadczenie stacjonarne 3 lata, w webdevie siedzę od 8 lat.
Preferowana forma współpracy b2b.

Więcej informacji na priv.

#webdev #programowanie #praca #pracbaza
  • 22
niestety nie zrozumiałem z tego wpisu czym tak naprawdę się zajmujesz, co potrafisz, czego chcesz - jest coś o marketingu, o umiejętnościach miękkich, trwardych w ogóle nie wymieniasz ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@ppawel: Wszystkim zainteresowanym odpowiadam na priv.
Osoby które są zainteresowane napisały, więc jeżeli też jesteś to zapraszam.

Wymieniłem listę języków i technologii, nie podałem żadnej w której nie byłbym w stanie wykonać tego co trzeba
@ppawel: Napiszę Ci wszystko co się łapie w wymienionych technologiach a nawet i więcej.
Jak trzeba było to i w c# napisałem aplikację platformy radiowej (z wykorzystaniem bass.net) - coś w stylu playera open.fm, z systemem graficznych skórek, w oparciu o własne API napisane w PHP, z aktualizacją listy stacji radiowych z centralnego serwera, funkcjonalnością stacji ulubionych i udostępniania aktualnie słuchanego utworu na FB.
W as też się zdarzyło napisać kilka