Wpis z mikrobloga

#mirkots Ten moment kiedy chcesz licytować domek, ale każdy domek jest licytowany przez bota, który automatycznie podbija cene o 1, kiedy ty podbijesz (,)
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Alpakaa: @ripp1337: to nie jest bot tylko system allegro-like, jesli ktoś ma wyższa ofertę niż Ty (maksymalna jest ukryta), to dopóki nie zaoferujemy więcej będzie Cie automatycznie przebijał :)
  • Odpowiedz
@Alpakaa: To nie bot, po prostu nie przebijasz maksymalnej oferty jaką chce ofiarować poprzedni licytujący.
Przykład: Domek 5cc, ja wstawiam że dam za niego 10cc, pokazuje się że domek kosztuje 6cc, ty dajesz 7cc i mi automat przebija na 8, jak dasz 11 to mój bet już nie przeskoczy - ty będziesz wygrywał licytacje.
  • Odpowiedz
@Alpakaa to działa tak, że wpisujesz do licytacji kwotę jaką chcesz dać maksymalnie, żeby ciebie przebić ktoś musi dać więcej. Jest to tak zrobione, byś wydał minimalną możliwą kwotę. Przykład: bidujesz za 100k, na stronie jest pokazane, że bidujesz za 16 k, ktoś biduje cię za 30k, na stronie jest napisane, że bidujesz za 30k. Przebije cię dopiero jak da >100k np. 100001
  • Odpowiedz