Wpis z mikrobloga

@uirapuru: Boje się tego, że to strzela i zabija. Nie mam nic przeciwko temu, żeby ludzie posiadali i trenowali oraz bronili się. Ale ostatnio rozmyślałem, może mam bujną wyobraźnię aż za bardzo, ale jakoś nie czułbym się komfortowo trzymając broń w ręku, bałbym się postrzelić, albo kogoś... przypadkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@qwerter: ranić i zabijać - wyciągnięte z kontekstu. Ranić w samoobronie? Szantażować zranieniem w samoobronie? To nie jest czarno-białe. Tak jak napisałem - broń służy do tego, by przeżyć, a nie zabić ;) Jedni zakłamują pojęcia i wmawiają, że to zło i ch... a jako strzelcy i ludzie, którzy mają z tym do czynienia próbujemy odkłamac.
@uirapuru: Jakichkolwiek wolt logicznych byś tu nie odstawiał, mówienie, że broń służy do tego, żeby przeżyć nie zabić jest odwracaniem kota ogonem. Broń powstaje do tego, żeby zabijać (względnie ranić\okaleczać). Gdyby nie miała tej podstawowej funkcji, wszystkie te samoobrony i szantaże byłyby nieefektywne. Strzelaj sobie na strzelnicy, popieraj powszechny dostęp do broni, kolekcjonuj czarnoprochowce, nic mi do tego, może nawet postrzelam kiedyś do puszek jak będzie łatwiej\taniej. Ale nie rób #!$%@?