Wpis z mikrobloga

Dwóch Arabów przyjechało do Polski i założyło między sobą, który z nich się lepiej zintegruje z naszym krajem.

Mija rok, spotykają się i pierwszy mówi:

- No ja właśnie skończyłem z dzieciakami oglądać skoki narciarskie w TV, żona ugotowała na obiad schabowy z mizerią i ziemniakami, i zaraz zabieram je do muzeum Powstania Warszawskiego, a ty?

- S--------j tam skąd przyjechałeś kozojebco - odpowiada drugi.

#humor #suchar #pasjonaciubogiegozartu #czarnyhumor
  • 140
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nope, nigdy. Po co? #tylkowarszawa


@Dutch: Ale nie czaję. Po co ty się tak tutaj produkujesz? Na c--j te wszystkie posty, skoro po takich tekstach jak ten widzę, że ewidentnie nie chcesz, aby ktoś wziął cię tutaj na poważnie.
  • Odpowiedz
@Dutch: Ja p------e xD Jesteśmy jacy jesteśmy, mamy taką historię a nie inną, ale zamiast się kłócić o to, że jesteśmy tacy i tacy, to miejcie się w dupie i zróbcie parę dobrych uczynków nawet na tydzień a będzie po prostu lepiej. Niedojeby xD i to niedojeby to do wszystkich, którzy przelewali dzielnie pot nad klawiaturą, nie tylko to Ciebie
  • Odpowiedz
@flager:

Byłem, czułem się zawiedziony, że swoją osobą nie zaszczyciłeś skromnego miasta Poznania. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Musze kiedyś odwiedzić wreszcie. Ponoć ładne miasto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ciekawsze jest, dlaczego Ciebie wzięło na analizowanie motywacji człowieka z internetów? :)


@Dutch: No skoro już mnie zawołałeś do swojej durnej nic nie wnoszącej odpowiedzi na mój krytykujący cię post, to skorzystałem z okazji i zapytałem. Nie martw się, to tak tylko z czystej ciekawości. Można powiedzieć, że mnie zaintrygowałeś.
  • Odpowiedz
Żart żartem - przedni - ale przy okazji naszła mnie refleksja: czy to nie smutne, że polskość = schaboszczak, mizeria, gównodyscypliny sportu, w których akurat trafił się złoty samorodek plus martyrologia...


@Dutch: A co by było dobre? Gołe d--y, hajs i złoto?
  • Odpowiedz