Wpis z mikrobloga

Dwóch Arabów przyjechało do Polski i założyło między sobą, który z nich się lepiej zintegruje z naszym krajem.

Mija rok, spotykają się i pierwszy mówi:

- No ja właśnie skończyłem z dzieciakami oglądać skoki narciarskie w TV, żona ugotowała na obiad schabowy z mizerią i ziemniakami, i zaraz zabieram je do muzeum Powstania Warszawskiego, a ty?

- #!$%@? tam skąd przyjechałeś kozojebco_ - odpowiada drugi.

#humor #suchar #pasjonaciubogiegozartu #czarnyhumor
  • 140
czy to nie smutne, że polskość = schaboszczak, mizeria, gównodyscypliny sportu


@Aditor: tak, jest to smutne, że dla takich jak ty i reszty wyzwolonych lewaków, to właśnie jest polskość xD Ale jak się wychowało w rodzinach bez tradycji narodowych to później nie ma co się dziwić, ze dzieci pogubiły tożsamość po drodze. Choć nie zawsze to wina rodziców.
@SerCheddar:
Czekałem, kogo pierwszego zapiecze dupcia, że wielką dumną Polskę obrażajo :)

Polecam zapoznać się z twórczością filmową wielkiego Polaka Łukasza Stanisławowskiego i dopiero potem wysuwać mocno kontrowersyjne porównania Cebulandii z Kanadą. Kanada słynie głównie z tego, że ma dojrzałe, bezkonfliktowe i spokojne społeczeństwo (pic rel). A naleśnika z syropem bym #!$%@?ł, bije na głowę mizerię, żurki, czerniny i inne wynalazki polskiej niezdrowej gównokuchni. Pozdrawiam :)
Pobierz Dutch - @SerCheddar: 
Czekałem, kogo pierwszego zapiecze dupcia, że wielką dumną Pol...
źródło: comment_aH3rx4lsl9nsNrsFvy1ZsBUAhj64mzjp.jpg
@WashMyback:

tak, jest to smutne, że dla takich jak ty i reszty wyzwolonych lewaków, to właśnie jest polskość xD Ale jak się wychowało w rodzinach bez tradycji narodowych to później nie ma co się dziwić, ze dzieci pogubiły tożsamość po drodze.

Pudło i pudło. Ani ja lewak, tylko wyborca Ozjasza Goldberga, ani z rodziny bez tradycji narodowych. Ja akurat z rodziny z tradycjami niepodległościowymi i szlacheckimi. Mój pradziadek mógłby Twojego co
@Dutch: nic mnie nie piecze, tylko wytykam.
A twórczość Stanisławowskiego znam. Chociaż nie uważam jej za wybitną to jednak całek sie nauczyłem. Kanada to całkiem inny kraj i nie ma co porównywać.

A naleśnika z syropem bym #!$%@?ł, bije na głowę mizerię, żurki, czerniny i inne wynalazki polskiej niezdrowej gównokuchni


toż nikt Cie nie zmusza, ja wole tortille niż nalesniki z syropem i co z tego.

Jedziesz stereotypami i tyle.