Wpis z mikrobloga

GLS w mailu podał, że paczka dziś 9-12. Nie pojechałem więc do firmy z rana, żeby móc odebrać, bo paczka ciężka i nie mam ochoty za nią #!$%@?ć po jakichś ich punktach które są daleko.
Rano się obudziłem, w trackingu wpis, że "paczka w doręczeniu", więc czekam.
Czekam i czekam, i czekam, i czekam. A robota się sama nie zrobi. Jest już 12. Nie wiem czy czekać dalej, czy #!$%@?ć to i iść do pracy na 3h po czasie.

#gls #kurier #kurierzy #gorzkiezale
Pobierz
źródło: comment_xUS3ea7hespNOSEsCyBM6JImNhNFkobS.jpg
  • 14
@msichal: GLS u mnie był dwa razy w stanie przywieźć paczkę o 20... Ale jak znam życie, jesli pójdziesz teraz, to 5 minut po Twoim wyjściu przyjedzie kurier ;-)

Dzwoń do lokalnego oddziału, poproś o numer do kuriera i z nim się dogadaj i tyle. Nie raz tak robiłem.
@PanKracy582: Głupoty gadasz. Kurier nie ustala żadnych przedziałów czasowych, robi to system bazując na historii doręczenia w danym miejscu. Jeżeli przez miesiąc kurier był u ciebie zawsze miedzy 9-12 to system to zanotuje i bedzie rozsyłał informacje a jak parę razy kurier przyjechał o innej godzinie to system sie gubi i tak dostaniesz informacje że bedzie 9-12 . Kurier sam ustala trasę ale nie zapisuje jej nigdzie w systemie i system
@MichalQ20:
Mam odgórnie narzucone przedziały czasowe 2h, przy niektórych przedział jest 1h.
Skanuje kiedy i ile chcę na jaki przedział.
Zeskanuje paczkę na przedział jednogodzinny i wpisze, że będę o 21.37 to klient dostanie informację ze będę między 21.07 a 22.07 (´⊙ω⊙`)