Wpis z mikrobloga

@Najkon: Ostatnia akcja ftw, udawali, że nie wie gdzie mudi był? i te podchodzenie do ventów jakby miał zaraz z tamtąd wyskoczyć buhahaha..
  • Odpowiedz
@TakTen: Po co wpierdzielasz sie w czyjes mecze? Przeciwnicy cos zglosili? Nie. Ty tu nie jestes zadna komisja, ani nikim waznym. Skoncz juz swoj placz o dema, wiem ze chcesz doprowadzic do powtorzenia meczu ktory przegraliscie, ale do tego nie dojdzie, pogodz sie z tym. Elo
  • Odpowiedz
@Najkon:
http://www.twitch.tv/panszybowiec/v/41990371

wytłumacz mi tą akcje, 47:21.

2 ct vs 5 t
Janusz zabija Smalca
2 ct vs 4 t
Mudi zabija line
2 ct vs 3 t
Janusz zabija improve
2 ct vs 2 t
Smalec zabija Janusza
1 ct vs 2 t
Mudi zostaje sam, i co robią wasi? Ogłupli, nie wiedzą gdzie jest antyterrorysta. jakby pobiegli - bo w końcu A CZYSTE - mogli by dostać w plecy
  • Odpowiedz
@TakTen: nie mam pojecia czemu nie ogarneli że mudi był B, ale nawet gdyby mieli wh, po co mieli by wyczekiwac? XD przecież to nie ma sensu

nie wiadomo co sie na tsie dzialo, moze sobie smieszkowali bo 15:8 i mieli wywalone w jakies info, no ale clear akcja, a teksa znam i wiem ze na pewno nie jest odpalony

o demka powinni prosic przeciwnicy, jesli tego nie zrobili to ich
  • Odpowiedz
@Najkon: kwestia demo już była wyjaśniana. Są dema, ale po 5 minutach wywala się ;/ tłumaczyliśmy takten'owi, że tak sytuacja wygląda. Próbujemy jakoś to ogarnąć, ale są to problemy związane z kwestią techniczną, więc osobiście nie jestem w stanie napisać, o co chodzi. Pisaliśmy o tym kilkukrotnie, kilkukrotnie również tłumaczyliśmy to. Jeśli chce to jakoś rozwiązać, to niech napisze do mnie ich kapitan, bo rozmowa z taktenem nigdzie nie prowadzi. Przejrzyj
  • Odpowiedz