Wpis z mikrobloga

Mirki, jak to w końcu jest. Mówi się, że 70% sukcesów na siłowni to dieta, w przypadku ludzi otyłych zgadzam się. Jednak jak ktoś jest raczej szupły lub z małym bf, to na pewno aż 70%? Z tego wynika, że więcej by zrobił jakby odpowiednio jadł, a nie chodził na siłownie XD...
Podam przykład jako ludzi w więzieniu, którzy słabo są odżywiani ale za to dużo ćwiczą. Owszem nie rosną na dzików, ale są w miare wyćwiczeni.
Mam kumpla, który nie trzyma żadnej diety (chodzi mi o taką sztywną rozpiske), powoli przyniera na wadze, nie zalewając się przy tym mocno. Z tego co mówił, to po prostu je dużo do tego odżywka białkowa. Zwraca uwagę, żeby jeść dużo takich produktów jak banany, płatki owsiane, MIĘSO, makarony, ryż, orzechy, serek wiejski itd.
Jak to w końcu jest koksy?
#silownia #mikrokoksy
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hank85:
Ta jest.
Białko nie działa w próżni.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Im większa ilość energii w posiłku tym większa ilość zatrzymanego azotu w mięśniach i przekłada się to tak:
-przy 800 kcal ilość zatrzymanego azotu po posiłku wynosi 40%
-przy 3200 kcal ilość zatrzymanego azotu po posiłku wynosi 80%.
Dochodzi jeszcze bałagan metaboliczny, który jest większy na HC, a który kradnie energię pochodzenia pozabiałkowego.
  • Odpowiedz
@pokey: kto miał widzieć ten widział proste, ja wyglądam lepiej niż większość wykopków tu, szkoda ze ładnie nie pisze i nie wale jakis akademickich bzdur bo gdzieś cos przeczytałem, i nie wklejam jakis dziwnych linków to wtedy bym pewnie miał swoją rzesze fanów i wyznawców wsród 30cm klatosuchensow albo 110cm grubasów, dowartosciowywalbym sie wtedy jak te ładniepiszace "spece" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@miesiektoja: Z dietą pewnie lepsze efekty, ja bez diety od kilku miechów (trochę się hamuje z niezdrowym jedzeniem ale też sobie nie odmawiam) i efekty widać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Grunt to nie ładować w siebie piwska i zmienić olej na kokosowy. Jak ktoś bardziej zmotywowany to też zrezygnować z pieczywa. Jakiś czas temu na #!$%@? jedzeniu schudłem w 2 miesiące ponad 10kg - (codziennie na
  • Odpowiedz
@miesiektoja: W więzieniach jedzą lepiej niż ludzie na wolności. Regularne posiłki i sycące. Do tego niektórzy załatwiają sobie dodatkowe jedzenie np. pracując w kuchni.
  • Odpowiedz