Wpis z mikrobloga

#medycyna #lekarz #studbaza #cebula #truestory
tak sie zdarzylo, ze lubie towarzystwo niemedyczne, rozmowy sa ciekawsze, ludzie zarazaja swoimi pasjami oraz ciekawie opowiadaja o swoich zawodach, a ja w gruncie rzeczy nie lubie chwalic sie swoja profesja i w nowo poznanym towarzystwie pozostaje ukryty jak hobbit w Mordorze.
rzecz zdarzyla sie pewnego wieczoru, kiedy to kumpel wyciagnal mnie na p--o w zupelnie "nieznane" mi inteligenckie srodowisko nowych twarzy, siedzac przy piwku uskutecznialismy dysputy o tematach blahych i przyziemnych, do momentu kiedy ktos nie poruszyl tematow wyksztalcenia.
-ja jestem licencjatem psychologii
-a ja studiuje budownictwo
-Ha! a ja jestem magistrem po politologii
-a Ty Aequitas?
-a ja nie mam ani licencjatu, ani magisterium, w sumie to mam wyksztalcenie zawodowe..
-to Ty tluk jakis jestes!
-zwykly robol!
-i Ty siedzisz z inteligencja i chcesz z nami nawiazac jakas dyskusje na poziomie?!
-tak wlasnie widze, ze chyba troche odstaje
-troche to malo powiedziane, wracaj na widlaka do biedronki..
w tym momencie wraca kumpel z wc
-co tam?
-jak masz przyprowadzac biedote umyslowa po zawodowce to mogles przyjsc sam
-ale Aequitas jest lekarzem i przymierza sie do doktoratu
-...
ja: to ja Panowie dziekuje, za ten ciekawy wieczor, rzucilem kase za siebie i opuscilem lokal posrod oszolowiobych spojrzen 4 czlonkow polskiej ynteligencji :)
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Aequitas87: ja miałem w drugą stronę kiedyś. Poszedłem na imprezę z moją byłą, gdzie znajdowała się sama elita - studenci pierwszego i drugiego roku medycyny. Rak instant. Ja - nędzny student zaoczny gównokierunku - pracując w dodatku. Oni - elita narodu. Najlepsze były tematy związane z moimi studiami, na których też znali się lepiej ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
-to Ty tluk jakis jestes!

-zwykly robol!

-i Ty siedzisz z inteligencja i chcesz z nami nawiazac jakas dyskusje na poziomie?!


@Aequitas87: bejt, nei ma tak tępych ludzi.
  • Odpowiedz
@Aequitas87: jedną z najinteligentniejszych osób jakie znam, posiadającą wiedzę z prawie każdej dziedziny jest chłopak po zawodówce. Można z nim porozmawiać praktycznie o wszystkim (co ciekawe skończył szkołę muzyczną, bo go to interesuje).
  • Odpowiedz
-to Ty tluk jakis jestes!

-zwykly robol!

-i Ty siedzisz z inteligencja i chcesz z nami nawiazac jakas dyskusje na poziomie?!

-tak wlasnie widze, ze chyba troche odstaje

-troche to malo powiedziane, wracaj na widlaka do biedronki..


@Aequitas87: nie wierzę że ktokolwiek mówi w ten sposób, brzmi baaardzo naciąganie, ziew
  • Odpowiedz
  • 1
@Aequitas87: ja miałem jakoś rok temu sytuację rodem z urban legend, w wakacje pomagam w firmie rodziców i byłem na montażu okien. W brudnych w zaprawie ogrodniczkach noszę graty do samochodu na jakimś blokowisku i pani widząc mnie mówi do dzieciaka 'jak się nie będziesz uczył to będziesz chodził taki umorusany jak ten pan' ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz