Wpis z mikrobloga

Podobnie jak kompletny brak żenady, że w przypadku braku argumentów merytorycznych moża śmiało jechać po kobiecym wyglądzie, który ze sprawą nie ma NIC wspólnego.


@poziomka88: A jakie argumenty można dać gdy ona zgłosiła wpis absolutnie zgodny z prawem? I jeszcze wyszła na idiotkę zrównując wszystkich uchodźców do złodziei i bandytów niszczących prywatne mienie, a do nich kierowany był wpis, co wyraźnie zaznaczono. Czy każdy uchodźca to złodziej i bandyta?
@Songox25:

A jakie argumenty można dać gdy ona zgłosiła wpis absolutnie zgodny z prawem?


Nie wiem jakie miała argumenty, bo nie widziałam wniosku. Myślę, że wkrótce się dowiemy jak dokładnie wyglądał wniosek i jakie jest stanowisko Prokuratury.

I jeszcze wyszła na idiotkę zrównując wszystkich uchodźców do złodziei i bandytów niszczących prywatne mienie, a do nich kierowany był wpis, co wyraźnie zaznaczono.


Z tego co wiem nie znamy personaliów osób, które napadły
Z tego co wiem nie znamy personaliów osób, które napadły na tego TIRa, nie ma też szczegółowych informacji w tej sprawie- czy Pudzian się odwoływał, co się stało dalej.


@poziomka88: Wrzucę ci zdjęcie paru osób które były w przyczepie Pudzianowskiego. Po wyglądzie sądzę, że to japońscy neurochirurdzy albo kanadyjscy inżynierowie budownictwa.

Generalnie faktów w tej sprawie jest niewiele, ale przecież można sobie poużywać wrzucając obraźliwe grafiki i komentując sprawę w wulgarny
S.....5 - > Z tego co wiem nie znamy personaliów osób, które napadły na tego TIRa, ni...

źródło: comment_ZrJZEkjJfTiCWkO40uFhNIV5jzxP6zJb.jpg

Pobierz
@Songox25: Napisałam, że nie znamy personaliów. To co innego, niż mówienie na podstawie karnacji itepe. Po prostu oprócz zdjęć, nic o tych ludziach nie wiemy. Podobnie jak o całej sprawie.

Jeśli ktoś tak pisał o Pudzianie to jest to złe. Obrażanie dotyka ludzi bez względu na ich poglądy polityczne. Przykre jest, gdy ofiara takich działań robi to samo innym, bo to błędne koło nigdy się nie skończy.
Po prostu oprócz zdjęć, nic o tych ludziach nie wiemy.


@poziomka88: Ja wiem, że to któraś fala migrantów z bliskiego wschodu, z którą nie może sobie poradzić państwo Francuskie.

Przykre jest, gdy ofiara takich działań robi to samo innym, bo to błędne koło nigdy się nie skończy.


A śmieszne jest gdy ktoś popierający organizację Hejt Stop sam hejtuje w najlepsze.
@Songox25: Pewnie tak, ale moim zdaniem wiemy za mało. Wolę poczekać i dowiedzieć się więcej. Bo mam taką przypadłość, że nie stosuję zasady "nie znam się, to się wypowiem".

Przykre. Zawsze jest przykre, gdy ktoś pisze głupie rzeczy w Internecie. Można się zapłakać.