Wpis z mikrobloga

Dla wszystkich #tfwnogf i tym podobnych niedowiarków kwestionujących historię z #inbanakwadracie :)

Moje #truestory czyli jak przed laty wyrwałam męża ( ͡ ͜ʖ ͡)

1. Akademik na Kickiego, UW.
2. Chłopak inteligentny, wydawało się że rozrywkowy, śmiały do dziewczyn, tylko przy mnie jakoś tak... no nic nie zaczynał.
3. Po dwóch tygodniach wyrażania przeze mnie zainteresowania... wziął mnie za rękę ()
4. OK, czas na plan B, bo tak nigdzie nie zajdziemy!
5. Tego samego wieczoru (rączka trzymana na dobranoc, a jakże), wypaliłam prosto z mostu - "Anon, nie chcę dziś spać sama..."
6. Bałagan w oczach. Załapał. Zbladł. Poczerwieniał. Wstał. Usiadł. "Yyy, to ja pójdę umyć zęby."
7. Wierzcie mi, myślałam że nie wróci.
8. Wrócił, zgasiłam światło, hop do łóżeczka (kto pamięta te wąskie wyra w "Domu Chłopa" xd) i....


10. A dziś jesteśmy małżeństwem, mój Anon z socjologa przekwalifikował się na programistę za trochę mniej niż 15k, a tekst o myciu zębów nadal nas śmieszy i najczęściej jest zapowiedzią bardzo miłego wieczoru, gdy dzieci pójdą już spać ʕʔ

Dziewczyny, brać sprawy w swoje ręce, również dosłownie ( ͡° ͜ʖ ͡°)!

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #milosc #seks
  • 86
@Stirling: Ja tez tak z jedna miałem, że za bardzo mi zależało i sie czułem strasznie niekomfortowo tylko przy niej (ze wzgledu na to ze za bardzo mi zalezalo) i jak sie spotkalismy na spacer to gadałem takie głupoty ze stresu, że ją do siebie zraziłem ( ͡° ʖ̯ ͡°)