Wpis z mikrobloga

Do niedawna miałem iPhone'a 5. Z racji tego ze już trochę czasu go mam to wykorzystujac dobra ofertę w playu wzialem nowy telefon. Czytając między innymi na wypoku jakie to Apple zle skusiłem sie na coś z Androidem. No i wybrałem. I nie polecam 2/10. Telefon nowy w sklepie kosztuje lekko ponad 2000 zl a po miesiącu widać już jaka prawda jest z tym zasranym androidem. Czemu przeszczepy polecacie ludziom androida? To największy syf jaki istnieje. Nie jestem żadnym fanboyem ale naprawdę ten stary telefon od Apple działa tak samo jak ten nowy :/ Jedyna różnica zauważalna to aparat. Serdeczny środkowy palec #bojowkaandroid
#android #apple
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@EdzioMarian: ej no, jedyne co musisz zrobić, żeby android ci płynnie działał na high endowym sprzęcie to wgrać nowe oprogramowanie, wersja 6.7.896.4.00.1.2. ale musi być dokładnie ta wersja, bo inaczej nie będzie ci działać aplikacja do imitowania bąków po fasoli i widżet "54 zegary świata". a przecież bez tego to ani rusz!!
  • Odpowiedz
@EdzioMarian: no to gratuluję. Znam kilku ludzi którzy mają ten telefon i chodzi idealnie. W takim razie jak widać użytkownicy iPhonów powinni na nich zostać bo jak dostaną do ręki coś, gdzie można zmienić więcej niż dzwonek i tapetę to potrafią z----ć ;-)
  • Odpowiedz
  • 2
@gerard-kowalski: czyli typowy komentarz typowego kuca. Może jak zainstaluje wersję co podal @Im_from_alaska to wszystko będzie chodziło lepiej. Pisze wprost ze gdzies mam kto produkuje dany telefon a ten nadal jak ślepa kura ze hehe ajfona hehe miał hehe leming hehehe. Mogę tylko tyle napisać ze jak kogoś stać to niech bierze iPhone'a bo płacąc tyle bym wymagał by różnica była większa między telefonem nowym a starym. Nie wiem
  • Odpowiedz
  • 0
@gerard-kowalski: Ja nie wiem co wy z tym multitaskingiem. Na iPhone działa bardzo dobrze, domyślam się że jakby porównał to by nie zauważył różnicy albo jeszcze wyszłoby że iPhone jest szybszy. :Dd
  • Odpowiedz
@EdzioMarian: Nie dziwię się, china in your hand
@nod37: Multitasking to porażka w iOS, a Android jeszcze dalej idzie w technologii (na przykład możesz odpalać więcej aplikacji na pulpicie [w telefonach może rzadko przydatne, ale w tabletach ...], więc możesz na raz mieć parę aplikacji uruchomionych (na telefonach zwykle 2 to maksimum, bo i tak małe)
  • Odpowiedz
@EdzioMarian: jak się instaluje c--j wie co to takie są efekty potem. A tak swoją drogą to telefony HTC to najgorsze g---o. Sam mam Desire 510 i nie polecam. Jak brać coś z Androidem to tylko z Markowych Sony,LG. Lub z Chińskich Xiaomi 0+0 itp. Z min 2 gb ram.
  • Odpowiedz
@EdzioMarian: sam ludziom wmawiasz i narzucasz swoje zdanie. A jak braknie ci argumentów to co? Lepiej tak napisać nie?
Żeby nie było. Sam zostawiam #android w spokoju.Bo denerwuje mnie ten system. Ale Nie wyzywam ich bojówki i nie wypowiadam się na temat na który nie mam pojęcia.
  • Odpowiedz