@nagazowany: Dlatego teraz porzuciłem konto z kałachem i latam sobie z zeusem na silverach. Nie chce mi się hardplayować a pośmieszkować trochę na takim assault albo italy (ta mapa zwłaszcza idealna na zeusa) ( ͡°͜ʖ͡°)
@Pitrewk: Hah to miłej zabawy życzę :) Ja po zdobyciu LEMa zauważyłem, że granie na tym poziomie mnie nie bawi a nawet stresuje ;d dlatego teraz latam z p90 i również śmieszkuję :D
cały czas na 1280x1024 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_dcQgYm6elodjK8FlVCUYVBsw5qsca1N2.jpg
Pobierzźródło: comment_d5ruuDaFG0BRVfTxWyyNAb77l5YmIr9N.jpg
Pobierzźródło: comment_ymkpTBut1OnCHSH0TMpwRXMtfFEwxS08.jpg
Pobierz