Wpis z mikrobloga

@nagazowany: Dlatego teraz porzuciłem konto z kałachem i latam sobie z zeusem na silverach. Nie chce mi się hardplayować a pośmieszkować trochę na takim assault albo italy (ta mapa zwłaszcza idealna na zeusa) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Pitrewk: Hah to miłej zabawy życzę :) Ja po zdobyciu LEMa zauważyłem, że granie na tym poziomie mnie nie bawi a nawet stresuje ;d dlatego teraz latam z p90 i również śmieszkuję :D
  • Odpowiedz