Wpis z mikrobloga

Oddam w dobre ręce interfejs muzyczny na USB - Roland Duo Capture mk2. Przydatny na przykład do nagrywania gitary, mikrofonu i innych urządzeń wejsciowych w przypadku braku wejscia line-in (wszystkie mac booki pro 13/ air). :-) Działa pod OSX i Windows (na Linuxie nie sprawdzałem).
Losowanie jutro po pólnocy za pomocą mirkorandom. Zielonek nie dotyczy.
#rozdajo #muzyka
u.....n - Oddam w dobre ręce interfejs muzyczny na USB - Roland Duo Capture mk2. Przy...

źródło: comment_AUI9cueDBp8XODgDKpdFs2ggArHiJhnW.jpg

Pobierz
  • 78
  • Odpowiedz
@ulversson: Hej mirku. Rozumiem, że losowanie musi być jednak żeby tylko nie żebrać samym plusem chciałem napisać dlaczego chciałbym dostać ten interfejs. Otóż kiedyś marzyłem o zostaniu muzykiem. Udało mi się nawet nagrać kilka własnych kawałków dzięki interfejsowi POD Line 6, niestety ten uległ zepsuciu (zalał się herbatą). Niestety też nie stać mnie na nowy, ani na naprawdę. Na piec gitarowy też nie mam pieniędzy, a swój poprzedni musiałem sprzedać
  • Odpowiedz
@ulversson: @kylasek: wiele rozdajo na taki warunek że wygrany ma pokazać zdjęcie z kartką że faktycznie będzie w stanie używać wygranej rzeczy. ja też jestem za tym aby w ten sposób potwierdzić wygraną.
  • Odpowiedz
@ulversson: Powinna być jakaś weryfikacja losujących, bo tak to Janusze będą plusować żeby potem sprzedać na allegro, a nie takie jest przesłanie całej akcji rozdajo. Oczywiście wiem, że taka weryfikacja to tylko mrzonki i jest niemożliwa i tak sobie po prostu gadam jak stary dziad, jakby to było pięknie gdyby ludzie nie byli Januszami
  • Odpowiedz
@ulversson: Też bym brała.
@Matioz:
@Unco:
@WojcioWercio:
@Kocurion:
@Lysy_i_slepy: Ja mam już 8 piosenek napisanych. Mówili ludzie, żeby wrzucać na YT. Ale to nie takie proste. Piecyk ma tylko jedno wyjście, więc mogę albo gitarę, albo mikrofon podłączyć. Trza by każdą ścieżkę osobno nagrać i potem złączyć. I to jeszcze jak? Próbowałam nagrywać aparatem cyfrowym, ale domyślacie się, jaka była
  • Odpowiedz