Wpis z mikrobloga

Witam! Jesteśmy po 1 rozmowie (wołam @Shyvana ( ͡° ͜ʖ ͡°)) i muszę przyznać, ze jestem bardzo podekscytowany całym tym pomysłem, bo rozmowa przeciągnęła się mocno i była bardzo przyjemna. Mam nadzieję, że dla drugiej strony również ;)
Dziś czeka mnie rozmowa z uatach (nie wołam specjalnie, bo to zajęty człowiek z tego co się orientuję i nie chcę mu robić spamu :) )

Zapraszam do obserwowania tagu #godzinarozmowy! Kolejny wpis, z którego plusujących będę losował już jutro! :)
(losowanie będzie dzień później)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na czym polega ta inicjatywa?
Będę co jakiś czas wrzucał wpis gdzie spośród plusujących osób wybiorę jedną, z którą chętnie (i aktywnie! A nie odpisując co 10 minut :) ) porozmawiam przez godzinę (albo dwie, zobaczymy) o tym czym żyjemy, co spotkało nas w ciągu dnia, o zainteresowaniach - czym kto będzie chciał :) Wiem, ze na mirko jest masa interesujących ludzi - spotkałem już niejednego i miło mi się rozmawiało.

Chcesz porozmawiać? Plusuj i obserwuj #godzinarozmowy! ;)

#losowanie #chcepogadac (nie jest to spam tym tagiem?) i może trochę #gruparatowaniapoziomu
  • 2