Wpis z mikrobloga

Od dziś do swoich recenzji będę dodawała tag #biunakupuje - myślę, że wielu osobom przyda się, żeby sobie zczarnolistować, a i miło mi będzie jak ktoś zaobserwuje. ;)

http://goo.gl/tnaDqZ
Zamówiony: 13.01
Odebrany: 1.02
Przesyłka rejestrowana
Cena: ja go dorwałam za 10.58$, teraz 13.30$
Link dla tych, którzy brzydzą się reflinkami

Rozmiar one size.
Wymiary z aukcji / wymiary realne
Biust 112 cm / 112 cm
Długość 47-56 cm / 49-60 cm
Rękawy 42 cm / 42 cm
Ramiona 60 cm / 56 cm
Co do koloru: zamówiłam szary i taki też jest, na zdjęciach coś mi się lekko zaniebieścił. :P Dokładnie określiłabym jego barwę jako grafitową. :)
Wyjęłam go z paczki i zaczęłam się do niego przytulać. :D W życiu nie miałam tak milusiego swetra, obawiałam się trochę, że te farfocle będą mnie gryzły, ale nic z tych rzeczy. Do zdjęcia założyłam bez żadnej bluzki pod spodem i nic mnie nie pogryzło, ani nie podrażniło. No jest genialny. :3

Oprócz tego, że jest miły w dotyku to jest też ciepły. Założyłam go na chwilę i momentalnie zrobiło mi się ciepło. :D Więc może i coś z tego kaszmiru tam ma.:P
Co ciekawe jak go położyłam na płasko do zdjęć to wyszło mi, że tył jest krótszy od przodu, ale po założeniu jakoś wszystko się wyrównało. :P
Zrobiłam test czy mu nie wypadają te farfocle tzn. zaczęłam go skubać i niczego nie wyskubałam.
No ja jestem mega, mega zadowolona. :D
#aliexpress #itemyzchin #modadamska
źródło: comment_2PcdxsPVwLL4JRrWLzkuq3KOJtnXB7hm.jpg
  • 38
@TheMan: Ani nawet już osiemnastu...:P
@zolwixx: Tak. Tak. Nie boję się, od roku kupuję na alie, kilka razy trafiłam na coś słabego gatunkowo, ale kupując powyżej 10$ raczej szmatki się nie dostanie (to bardziej w odniesieniu do swetrów/bluz/bluzek). Te słabiutkie gatunkowo to za kilka $. No i oglądanie feedbacku to podstawa. ;) Farb się nie boję. ;P
@Papasanbaba: Skłamałam, miałam stanik. :P No ciekawe, zobaczym, powinno być git.
@zolwixx: Zasadniczo w profilu jest link do mojego bloga gdzie wrzucam recki, więc możesz sobie popatrzeć i coś dla różowego upolować. :P Tutaj będę raczej wrzucała co ciekawsze i bardziej udane zakupy. :)
Nie widać sutków ( ͡° ʖ̯ ͡°) 2/10.


@Papasanbaba: Nie martw się stary, wyślę Ci swoje na PW, niby to samo a jakoś mniejszą atencję daje... Nie wiem dlaczego.

Co nie zmienia faktu, że staniki mają negatywny wpływ na estetykę piersi(co wykazało szereg badań) i jest dla mnie niewytłumaczalnym, czemu kobiety je właściwie noszą. Zrobiłem jakieś 2 tygodnie temu research tego zjawiska i konkluzje mnie przerosły :D,
@Papasanbaba: Wiem i w sumie nie wiem czemu panuje przekonanie, że z Chin to totalna szmata musi przyjść. Pewnie jak się kupuje bez jakiejkolwiek wiedzy o alie to i tak jest, ale to jak ze wszystkim np. penrivami czy powerbankami. ;P
Nienieneieneineienie nie trzeba, serio. Dzięki za troskie.


@Papasanbaba: No daj spokój, już ściągnąłem fotografa artystycznego!

mysle ze ma to cos wspolnego z grawitacja i elastycznoscia skory


@Miecz12: Badacze tłumaczyli to inaczej - mianowicie mówili, iż w piersiach znajdują się więzadła, które - wobec stałego podparcia ze strony stanika - wiotczeją z czasem. W kilku badaniach wykazano, iż interwencja w postaci zaprzestania noszenia stanika skutkowała podnoszeniem się wysokości, na jakiej znajdowały
@Falcon: "które są notabene zupełnie niepotrzebnie przeseksualizowane."
"jak dalece nieestetycznym zjawiskiem jest widoczny stanik"
Ciebie piersi i bielizna - nie kręcą? Współczuję!
@schreder: Dlatego m.in. daję znak wodny na zdjęciach, bo już na fejsikowych grupach widziałam, ze Chińczycy laskom z feedbacków zabierali zdjęcia i wstawali jako główne w aukcji.:D
@biuna: Mądrze @schreder: prawi. Zdjęcia ukradno, znak zarejestrujo i jeszcze się do administracji wypoku upomno; a któregoś dnia, z Twojego konta, pod Twoim tagiem będą płynąć ciągi chińskich znaczków... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

kurde, nigdy sie w to nie zagłębiałem, gdyz w piwnicy nie ma prawdziwych cyckow, pisz mi wiecej ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Miecz12: Więcej nie wiem, raz z piwnicy