Wpis z mikrobloga

Ja rozumiem, koniec miesiąca. Wykonać target. Pośpiech. Ale na prawdę w autobusie pełnym ludzi? Pewnie dlatego ktoś nie siadł na przeciwko pana. Widziałem jak robił w excelu tabelki. Nie wspomnę, że jakoś mało wygodnie się to robi touchpadem, jeszcze bym zrozumiał klawiaturą bo zdecydowanie szybciej i wygodniej. I to jeszcze 17 cali. Laptop tak bardzo mobilny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No ale nie mnie oceniać. Pozdrawiam
#warszawa #mordor #mordornadomaniewskiej #target #logikaniebieskichpaskow
Pobierz
źródło: comment_yigbtYWBC9AXwlqzYV4JVsojbCHuf6PB.jpg
  • 91
@Bionizy: @soft1house: @Sicamber: @PysznyTemat: @kovalski:
A ja oceniam, że jest to pomysł do dupy. Autobusem produktywność tak duża, dane tajne tak bardzo. Przyhamuje, wwalisz mu się na ekran i będzie się rzucał, że trzeba mu odkupić.

Zamiast siedzieć na fejsie czy na mirko, to popracować, a nie pajacować później w autobusie.
2 minuty wyjmowania, 3 minuty odpalania, o, aktualizacja, gdzie te pliki, 15 minut pracy, czyli z
wedlug mnie z tego wzgledu nikt nie usiadl na przeciwko niego


@AndrewSzusty: jak ktoś jest #!$%@?ą i nie potrafi po prostu powiedzieć, żeby się przesunął, to niech stoi i będzie #!$%@?ą dalej.

nie kumam co z tymi ludźmi. baba położy siatki na siedzeniu, to będą z byka patrzeć, ale nie powiedzą, żeby je zabrała. typ się #!$%@?ł szeroko, to się będą bali odezwać, że chcą usiąść.

śmieszny jest ten strach przed