Wpis z mikrobloga

Ja rozumiem, koniec miesiąca. Wykonać target. Pośpiech. Ale na prawdę w autobusie pełnym ludzi? Pewnie dlatego ktoś nie siadł na przeciwko pana. Widziałem jak robił w excelu tabelki. Nie wspomnę, że jakoś mało wygodnie się to robi touchpadem, jeszcze bym zrozumiał klawiaturą bo zdecydowanie szybciej i wygodniej. I to jeszcze 17 cali. Laptop tak bardzo mobilny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No ale nie mnie oceniać. Pozdrawiam
#warszawa #mordor #mordornadomaniewskiej #target #logikaniebieskichpaskow
AndrewSzusty - Ja rozumiem, koniec miesiąca. Wykonać target. Pośpiech. Ale na prawdę ...

źródło: comment_yigbtYWBC9AXwlqzYV4JVsojbCHuf6PB.jpg

Pobierz
  • 91
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AndrewSzusty: Ahaaaa, czyli to taki żart, że piszesz że czymś gardzisz, ale tak naprawdę to nic przeciwko temu nie masz? Dobre hehehe, bardzo fajna zarzutka, 10/10 bo mnie nabrałeś XDDDDD
  • Odpowiedz
Sam używam, jak jadę ~50 min do domu autobusem, tylko nie siadam na takich czwórkach by nie wkurzać osoby naprzeciwko.
Lapek 17 calowy i jakoś daję radę, chyba że jadę inna linią gdzie te siedzenia takie małe beznadziejne to wtedy po prostu śpie.

@D3lt4: WAT? 5 sec wyjmowania, 5 sec na otworzenie ekranu i wpisaniu hasła, chyba że lapek off to 10 sec lub 15-20 sekund jak hibernacja.
Otworzenie Intellijki
  • Odpowiedz
@GotoFinal: Ostatnio jechałem w pendolino koło takiego chłopaka, wpisywał jakieś dziwne znaki, których na oczy nie widziałem i od razu pomyślałem- aha, wykopek 15k XD
  • Odpowiedz